Wpis z mikrobloga

  • 1
@Cookiee kilka lat temu brałem kredyt hipoteczny i korzystałem z open finance i tam był gościu który się nazywał Konrad Olszewski, możesz poszukać bezpośrednio jego - ogólnie przedstawił nam oferty z kilku banków i polecił najlepsza, wyjaśnił wszystko przystępnie i ogólnie zmienił trochę nasze podejście do tego na ile wziąć kredyt - chciałem na 20 lat, wziąłem na 30 into była bardzo dobra decyzja
  • Odpowiedz
@Cookiee: Wszystko zależy czy
a) masz firmę ponad rok.
b) ewentualnie jest to kontynuacja etatu
c) czy jesteś w IT jak nie jesteś w IT to kredytu na ryczałt nie dostaniesz senswonego.
  • Odpowiedz
  • 0
@bi-tek: na szczęście działalność mam od ponad 3 lat, od początku zeszłego roku jestem na ryczałcie, do tego branża IT. Także jest szansa, że coś sensownego się znajdzie ;)
  • Odpowiedz
@Cookiee czyli masz pełny jedne rok rozliczeniowy ? Jak tak to jesteś w całkiem spoko sytuacji. Może nie tak idealnej jakby to był etat ale o tak nie ma złe. Także powodzenia w kolejce po bezpieczny kredyt.
  • Odpowiedz
@Cookiee: @marcpol z wykopu polecam. Ja jestem z Krakowa, też ryczałt, kredyt ogarnięty bez problemów w 90% zdalnie, jak trzeb a bylo podpisać jakieś papiery to miałem spotkanie osobiste. Duża wiedza, świetny kontakt
  • Odpowiedz
@Cookiee: @marcpol z wykopu polecam. Ja jestem z Krakowa, też ryczałt, kredyt ogarnięty bez problemów w 90% zdalnie, jak trzeb a bylo podpisać jakieś papiery to miałem spotkanie osobiste. Duża wiedza, świetny kontakt


@niemodnie: Dziękuję za polecenie :)

(ryczałtowiec here)


@Cookiee: Zajrzyj do mojego porównania. W przyszłym tygodniu będzie nowe.

https://wykop.pl/wpis/69039055/czesc-przygotowalem-kolejne-porownanie-zdolnosci-k
  • Odpowiedz