Wpis z mikrobloga

Niechciał bym nikogo urazić i jestem ostatni do oceniania ale nasz Miszka ma takie troszku Mongolskie rysy twarzy, albo od wódy mu się taka owalna buzia zrobiła, małe oczka
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@wypok_wypok: nie pamiętam w tej chwili ile Cash ma lat, plus minus tyle co Pater, ale coś powyżej trzydziestki. Był chyba kiedyś o tym jakiś vlog na jego kanale.
pelt - @wypok_wypok: nie pamiętam w tej chwili ile Cash ma lat, plus minus tyle co Pa...

źródło: 8

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kroledyp: To jest typowy mieszaniec. Wielu jest takich w naszym kraju. Daleki jestem od teorii rasowych ale pewne "typy osobowosci" sie powtarzaja. U Miszy tez widze z jednej strony to co mowisz: Mongoidalny. A z drugiej znowu chyba pomieszany z Cyganeria lub jakas Bulgaria balkanska. Albo inna Turcja. Ciekawe...
  • Odpowiedz
@Bartholomew: przecież leciał do Eurosajuza, a zęby leczył w zamordystycznej Polsce, a nie w wolnościowej Kambodży gdzie jazda po pijaku i bez pasów to wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że ktoś skorzysta ze swojej wolności to było pieczenie dupska.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
zapomniałem dodać, że wszyscy czterej (nie jestem pewien Mariana) youtuberzy na zdjęciu należą do agencji Atomy PR ()
  • Odpowiedz