Wpis z mikrobloga

Wyszła cosmeRNA,
na stronie nie ma żadnych linków do badań jakie przeprowadzili.
https://www.cosmerna.com
Zmienił się też sposób aplikacji w porównaniu z wcześniejszymi badaniami klinicznymi ( było 1 ml/raz/tydzień, jest 1ml/raz/dwa tygodnie).
Ciekawi mnie co im tam wyszło w badaniach przed wprowadzeniem, wysłałem im maila z pytaniem czy zamierzają je upublicznić.
Fajne byłoby coś co można stosować raz na tydzień czy dwa i kompletnie zapomnieć o łysieniu. `

Podsumowywując, ja narazie pass, strasznie nie podoba mi się sposób reklamy, zero konkretów i takie marketingowe pierdu-pierdu. Zostaję przy swoim RU.
#lysienie #cosmerna #dermatologia #lysienieandrogenowe
fuKlanAdraHrepuS - Wyszła cosmeRNA,
na stronie nie ma żadnych linków do badań jakie p...

źródło: Screenshot 2023-05-03 at 23.51.35

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuKlanAdraHrepuS: burgery też kupią, oni mają stanowczo za dużo pieniędzy. Jeśli ten lek nie działa to wcześniej czy później pojawią się recenzje że to jest ściema. Trzeba czasu po prostu.

Ja nie mam co do tego leku dużych nadziei. Dobre jest to że na reszcie mamy nowy lek na rynku i to jest jakaś nadzieja na przyszłość.

W kolejce mamy 2 nowe leki od chińczyków, jeden lek przeszedł już 2
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Mówisz chyba o pyrilutamidzie, działa jak RU58841, bloker receptora androgenowego. Natomiast cosmerna ma niby wyciszać receptor androgenowy. Jest też "nadzieja" na zastosowanie PROTACsow jak w leczeniu raka prostaty. No niemniej wprowadzanie nowych leków trwa bardzo długo i przyjdzie nam jeszcze poczekac
  • Odpowiedz