Wpis z mikrobloga

@zostawiecipojare: #!$%@? wie być może jestes bardziej podatny na uzywki czy coś xDD co za różnica . chcesz rzucic to rzuc a jesli chcesz ale ci sie nie chce to używaj wymówiki że jestes bardziej podatny tak jak wczesniej wspomniałem, i to jest akurat fakt ze są tacy ludzie. twoje zycie twoje wybory. Ps. jak nic sam nie zmienisz to nic sie samo nie zmieni
@zostawiecipojare: Cpasz alone czy w w jakims towarzystwie? Jesli w towarzystwie to odetnij sie od towarzysta,usun numer wszystkich dilerow albo najlepiej zmien swoj nr i daj go tylko osobom ktorych naprawde potrzebujesz,zmien nawyki i znajdz sobie rutyny w zaleznosci co Cie interesuje wazne zeby sprawialo to Tobie przyjemnosc moze ksiazki albo sport?.Jesli cpasz zaawsze jak pijesz to niestety przynajmiej przez pierwsze kilka miesiecy 0 alko unikaj tez imprez i imprezowej muzyki
P.S nadal od czasu do czasu cos szurne ale raz na kilka miesiecy i w bardziej cywilizowany sposob ze tak powiem ale raczej nawet o tym nie mysle skupiam sie na rozwoju tymbardziej ze wiem ze za kazda piekna faze trzeba zaplacic #!$%@? zjazdem wiec koniec koncow i tak nie warto
@mindrape: wiele nauczek i wspomnień, poznanie cudownych ludzi, zamiłowanie do muzyki elektronicznej
@Hope777 i tak i tak. w styczniu pousuwałam wszystkie media społecznościowe, ale zaczęło mi być tęskno za niektórymi ludźmi... no i czułam się dość samotnie, nie wytrzymałam i wróciłam na media. dużo czytam i biegam. myślę że tylko wyjazd z rodzinnego miasta może mnie uratować, ale mam jeszcze 2 lata studiów. w sytuacjach stresowych automatycznie myślę o dragach. miewam
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: no nie wiem, dwa razy już byłam na toksykologii, miałam zapaść serca po ciągu na fecie, zadłużyłam się na tysiące złotych, chodziłam też na terapie indywidualna i grupowa w monarze stacjonarnym, miałam kilkumiesięczne ciągi...a to wszystko mając naście lat
nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć. mam cele, marzenia, ambicje, ale mózg próbuje mnie przekonać że wszędzie uda się wcisnąć te dragi, niezależnie jaką drogę życiową obiorę. a przecież nie
screeny


@zostawiecipojare: z tego co napisałaś w twoim wypadku jedynie wyjazd gdzieś gdzie nie będziesz miała dojścia do towaru jednocześnie mając czym zająć głowę, studia powinnaś #!$%@? bo nawet jak je skończysz z takim trybem życia i tak chyba nie wiele z tego bd mieć wiem że pewnie ciężko Ci się z tym pogodzić ale niestety jak każdy ćpun sama sobie na to zapracowałaś. Tak czy inaczej powodzenia
@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: benzo mi sie spodobalo, ale nie wiem czy nie skoncze jeszcze gorzej
@Hope777 staram sie jak moge zajac wolny czas zeby miec go jak najmniej wolnego.. wlasnie mi bardzo zalezy na tych studiach, dobrze mi idzie i planuje erasmusa na 3 rok. dzis bylam u psychiatry i zostawila leki jakie mam - miansegen i ketrel. wiem jednak ze leczenie prochow prochami to nie to, ale wciaz czekam na miejsce na
@zostawiecipojare: Kurcze bardzo ciezko mi cos doradzic :( poprzednio napisalem co moglem na bazie moich doswiadczen oraz kumpli (ja ze wszystkich bylem najmniej #!$%@? koledzy o wiele bardziej) ale wszyscy na szczescie wyszlismy z tego bez zadnych odwykow i terapii ale kazdy z nas wyjechal z miasta na okres kilku miesiecy i cos ze soba zrobil typu zwiazek,studia itd wszyscy sie czyms zajelismy i jak o tym gadamy to wszyscy przyznaja