Wpis z mikrobloga

Myślałem, że sobie wrócę do Mass Effecta po 2 latach, na oledzie kosmos będzie wyglądał przekozacko, a tu taki #!$%@?, bo EA sobie wymyśliło launchera z #!$%@?, który nie potrafi odpalić żadnej gry xD Nic tam #!$%@? nie działa oprócz kupowania nowego gówna które wysrali.
To jest #!$%@? dramat, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie obierać kurs na zatokę, bo takie plucie w mordę, że od 10 rano nie mogę odpalić gry za którą zapłaciłem to już jest przesada

#ea #electronicarts #masseffect #gry #pcmasterrace
MarteenVaanThomm - Myślałem, że sobie wrócę do Mass Effecta po 2 latach, na oledzie k...

źródło: dFzfvhd

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm:
To wersja legendary? Miałem z nią straszne problemy. O ile ME1 i ME2 jakoś pokombinowalem i uruchomiłem, tak przy ME3 pobrałem cracka i grałem bez appki bo nie było siły żeby uruchomić normalnymi metodami.
  • Odpowiedz
mi na problemy z internetem pomaga gdy odpalę w przeglądarce speedtest nie klikam żeby mierzyć prędkość tylko zostawiam otwarte i po kilku sekundach wszystko się normalnie ładuje xd (nie gram teraz w mass effecty ale jak mi się gog nie chce zsynchronizować to ten sposób mi pomaga) mam internet z orange
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: EA nauczylo mnie korzystać z zatoki. Ich poprzedni genialny wynalazek origin regularnie gubil mi gry. W przeciągu kilku lat zniknęły mi mass effect 3/2 i bf1. Za każdym razem ten sam schemat, loguję się a biblioteka jest pusta. Support w tamtym czasie nie istniał i sprawę totalnie olali. Kazda firma która wymusza korzystanie ze swojej appki na steam jest skreslona dla mnie. Legendary edition tez nie powala, 200pln za pełnoletnie
  • Odpowiedz