Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
naprawdę nie chcę już się użalać, mam dziewczynę więc to już pół sukcesu, ale mam dosyć upadlania się.
Chcę mieć w końcu wysoką samoocenę i być pewnym siebie, więc dajcie mi jakieś prawdziwe rady jak poprawić wygląd i być obiektywnie ładnym, tak żeby ludzie to zauważali.
Tu macie moje zdjęcie, nie oceniajcie go, tylko moją urodę
Glonojad69 - #blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu 
naprawdę nie chcę już się uż...

źródło: temp_file.png4025405862401673777

Pobierz
  • 61
@Glonojad69: dlatego, że facetów nie komplementuje się praktycznie w ogóle nawet jeśli są chadami.
Nie dobijaj się, wygląd masz okej, jesteś atrakcyjny. Tj. atrakcyjny obiektywnie i ogólnie ale dla lasek będziesz raczej średni bo one są chadoseksualne i tylko 15% top facetów uznają za powyżej średniej. Ty masz wygląd jakieś takie 7/10 jak wyżej pisali, więc nie ma co się kompleksować na siłę.
Akurat Tobie może ta cała terapia pomoże, bo
@Glonojad69: a co Ci wyżej napisałem? Jesteś atrakcyjny i tyle.

Nie wiem, chyba chcesz być jakimś nowym topowym modelem faceta, chadem 10/10 aby uznać siebie za atrakcyjnego. Jak ja byłbym na Twoim poziomie atrakcyjności to byłbym w pełni usatysfakcjonowany. A jestem 3/10 i daję Ci ocenę 7/10 także sobie wyobraź kto Ci to pisze. A atrakcyjność jest uniwersalnie dostrzegalna przez każdego. I brzydki i ładny wie kto jest brzydki, a kto
@Glonojad69: bo wyglądasz dobrze łamane przez normalnie, czy ty kiedykolwiek podszedłeś do dobrze, ale zwyczajnie wyglądającej dziewczyny i prawiłeś komplementy jej urodzie? Jeżeli tak, to pomijając twoją dziewczynę nie miało to sensu
Wygląd 7/10 nie ma co narzekać


@Mardssl: co ty pitolisz. 6/10 najwyżej. Jak on jest 7, to komu bys dał 6 i 8?? 8 to już chady, a jemu do tego daleko. Mi sie wydaje ze wyglądam lepiej od niego, a daje sobie 6 lub 6,5/10,
@Glonojad69:
#blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
naprawdę nie chcę już się użalać, mam dziewczynę więc to już pół sukcesu, ale mam dosyć upadlania się.
Chcę mieć w końcu wysoką samoocenę i być pewnym siebie, więc dajcie mi jakieś prawdziwe rady jak poprawić wygląd i być obiektywnie ładnym, tak żeby ludzie to zauważali.
Tu macie moje zdjęcie, nie oceniajcie go, tylko moją urodę
Little_Makak - @Glonojad69: 
#blackpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
naprawdę nie ...

źródło: Chris Hemsworth

Pobierz
@Glonojad69: Po pierwsze zrzuć wagę, jesteś ulany i bloated na twarzy

Ze zdjęcia wydaje się, że masz cofnięta żuchwę i wysuniętą górną szczęką, masz wadę zgryzu? Można to poprawić operacją, która jest refundowana. Dla pewności wstaw zdjęcie z bocznego profilu, bo selfie zniekształcają obraz