Wpis z mikrobloga

W ogóle ja #!$%@? XD 2023, 3 lata po pandemii a ludzie serio wciąż kwestionują skuteczność masek.


@PeterGosling: a jeszcze najlepsze jest to, ze to wlasnie caly vipok byl zasrany na poczatku pandemii #!$%@? dowodzeniem, jakie maseczki sa konieczne i zajebiste. pamietam, bo mialem 2 tygodnie siedzenia na dupie bo mialem miec wakacje a wjechalo zamkniecie granic i nakaz siedzenia na dupie. wszyscy szyli #!$%@? maseczki, podniecali sie tym jakie zdyscyplinowane
@Greg36

>no super, i co to zmienia w tym, że jestem zdrowy więc nie potrzebuję chodzić w masce?


@Krupier: Co to znaczy według ciebie "zdrowy"? Możesz się czuć dobrze, nie kaszleć i nie mieć gorączki ale nadal jesteś nosicielem wirusa i go przez czas kilku dni rozprzestrzeniać zarażając innych. Także przez tydzień mogłeś chodzić "zdrowy" i zarażać innych.


Normalnie, zdrowy, po prostu. Jestem zdrowy, dobrze się czuję, nic mi nie jest.
codziennie pełno takich lata.


@Krupier: Najlepszy argument... pokaż mi wirusy podobnie zaraźliwe o podobnej śmiertelności - skoro pełno takich lata to nie będzie problemu z znalezieniem kilku przykładów.
@Greg36: wirusów jest multum, koronawirusów też. Codziennie pełno ludzi coś łapie, codziennie ktoś umiera, taki świat Covid nie zabił jakiejś masakrycznie wielkiej ilości ludzi (w ciągu dwóch lat ok. 0,08% populacji o ile dobrze pamiętam, a i to jest kontrowersyjne bo nie każdy z pozytywnym testem zmarł na covid mimo, że tak to kwalifikowano; jakość tych testów też jest dyskusyjna, jednego dnia mogą różne wyniki dawać). Dodatkową ciekawostką jest to, że