Wpis z mikrobloga

Jakie miejscówki polecacie na #mazury pod wypoczynek (urlop) dla rodziny 2+2 (małe dzieci 4 i 2 lata)? Zazwyczaj jeździmy do hoteli, ale może domek w okolicy jeziora to też dobra opcja (troche zagrodzonego miejsca, tak aby dzieci mogły się wybiegać).

Nie musi to być budżetowa opcja. Ważne żeby było czysto i w miarę współcześnie jeżeli chodzi o wystrój (nie lubię klimatu prlu).

#warszawa #warminskomazurskie #turystyka #rodzina #dzieci #wakacje
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@j2416513: Może to, że jak ktoś chce gdzieś wyjechać to nie chce ciągle słuchać ciągle wrzasku guwniaków puszczanych samopas bo teraz takie "wychowanie" ale tak, pewnie coś ze mną jest nie tak...
  • Odpowiedz
  • 8
typy #!$%@?ą coś o dzieciach, które psują wypoczynek innym ludziom, a sami przychodzą na wykop pl i w wątku odpowiadają nie na temat xD no #!$%@? co za siano trzeba mieć głowie

piszę od razu, że szukam miejscówki dla rodziny, nie ukrywam tego, a Ci się spuszczają i #!$%@?ą coś o kaszojadach, chrystusie...
  • Odpowiedz
  • 2
@nikolson: no napisałem wyżej xD zadaje konkretne pytanie, wprost piszę, że szukam miejscówy dla rodziny z dziećmi, a typy #!$%@?ą mi o tym, że kaszojady są głośne, NO #!$%@?, wiem o tym...
  • Odpowiedz
@j2416513: zobacz sobie agroturystykę o nazwie "kumaczowka". Niedaleko Mikołajek, na miejscu dużo zieleni, plac zabaw, staw. Sklep 300m od kwatery.
Byłem rok temu z żoną i 2 letnim synem i miło wspominamy
  • Odpowiedz
@j2416513: zawołaj jak coś znajdziesz ciekawego. Ja byłem z małym nad jeziorem Śniardwy, ale nic nie polecę,
Dużo rodzin z dziećmi było w "Marina Śniardwy", ale to hotel. Same Nowe Guty to wiocha, wiec z dziećmi może być nudno.
  • Odpowiedz