Wpis z mikrobloga

Moj bardzo dobry znajomy pracuje fabryce w sumie nawet nie wiem czego w Warszawie. Na managerskim stanowisku. Zarabia 9500zl na rękę. Od czasu pandemii pracuje zdalnie. O Teraz najlepsze. Robi dosłownie NIC. Płacą mu #!$%@? 10klockow za robienie niczego. Już od dobrego roku jego praca wygląda tak raz dziennie otwiera laptop, sprawdza maile, czasami jakieś zebranie online I słuchanie głupot I ogólnie na tym się kończy jego ciężki dzień pracy. Średnio dziennie trwa to około 1-2h. Często ma też takie dni że nawet laptopa nie otworzy.. Często się śmieje ze jakby zlikwidowali jego stanowisko to nawet nikt by nie zauważył...
  • 33
@observatore_86 mój bardzo dobry znajomy dostaje od firmy ponad 30k/msc za udział w jednym 15-minutowym spotkaniu online w tygodniu. Możesz wierzyć lub nie. Mało tego - to ja jestem tym znajomym. Wystarczyło dostać angaż w dobrym miejscu i czasie ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie musisz wierzyć, sam nie wiem czy bym komuś randomowemu uwierzył xD
@observatore_86 Bo trzeba pracowac madrze, a nie ciezko. Z mojej perspektywy moge powiedziec, ze dojscie do takiego etapu to nie jest jakas niezwykle trudna sprawa i zwykle do zrobienia w kilka lat i nie trzeba do tego szczegolnego wyksztalcenia i nie ogranicza sie to do pracy IT. Natomiast w gre wchodzi zawsze troche innych czynnikow, wiec nie ma na to jednego zlotego srodka dla wszystkich.

Bardziej mnie zaskoczylo, ze na wypoku gdzie
@Prawy_Kriss: pewnie są. Różnica jest tylko taka że on niczego nie ogarnia w 2 godziny. Nie robi kompletnie nic. Możecie wierzyć lub nie. Tak naprawdę czeka już od jakiegoś czasu na to jak się pokapuja że nie robi kompletnie nic I dostanie wypowiedzenie. Możecie wierzyć lub nie. Z IT nie ma nic wspolnego
mój bardzo dobry znajomy dostaje od firmy ponad 30k/msc za udział w jednym 15-minutowym spotkaniu online w tygodniu. Możesz wierzyć lub nie


@FoczanPingwianu: Brzmi jak projekt co się przedłuża, ale nie opłaca się zrywać kontraktu i szukać kogoś nowego? ( ͡ ͜ʖ ͡)
To trzeba na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-