Wpis z mikrobloga

  • 153
@Koniasz: To jest portal gdzie się dyskutuje ta opcja usuwania komentarzy powinna być usunięta. Nie rozumiem sensu jej istnienia, jak ktoś z kimś nie chce dyskutować to można dać go na czarną xd
  • Odpowiedz
To jest portal gdzie się dyskutuje ta opcja usuwania komentarzy powinna być usunięta. Nie rozumiem sensu jej istnienia, jak ktoś z kimś nie chce dyskutować to można dać go na czarną xd


@noopek2: Taki to już portal.
  • Odpowiedz
  • 1
@MrNeko: Tak moderacja usuwa komentarze które łamią regulamin, nikt z komentujących tam nie złamał regulaminu. Sam zgłaszam takie które są mocno siejące nienawiść w jedną czy drugą stronę i są usuwane w ciągu kilku minut razem z użytkownikiem oczywiście w ciągu dnia w nocy słyszałem że z tym ciężko
  • Odpowiedz
Myślisz, że moderacja będzie usuwać każdy komentarz łamiący regulamin?


@MrNeko: No ciekawe jak dużo większe portale od wykopu radzą sobie z moderacją postów bez opcji kasowania komentarzy przez autora postu?

Ta opcja powinna być wywalona jako, że praktycznie wcale nie jest używana zgodnie z przeznaczeniem a właśnie przez trolli, którzy kasują wszystkie komentarze ich wyjaśniające. Niby można dać na czarną, no ale nadal takie trollowe wysrywy będą dostępne dla postronnych
  • Odpowiedz
Odezwał się ten co też usuwa niewygodne komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@XanderPLXE: Usuwam tylko obraźliwe bądź manipulujące komentarze. I to nie mnie dotyczy ten wpis więc nie wiem po co robisz takiego fikołka xD.
  • Odpowiedz
jak ktoś z kimś nie chce dyskutować to można dać go na czarną xd


@noopek2: przecież to jeszcze większy rak i domena przygłupów. normalny człowiek po prostu nie dyskutuje jak nie chce, albo nie przegląda nieinteresujących go treści. jak widzę kogoś rzucającego dramatycznym wpisem "lecisz na #czarnolisto" albo chwalącego się ile to tagów nie ma zablokowanych, to już wiem, że mam do czynienia z frustratem, który płacze
  • Odpowiedz