Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Czy warto mirki dziś robić kurs elektryczny G1? Długo nie trwa, bo kilka godzin i zaraz egzamin i drogi też nie jest (bo ok 300 zł), ale czy z tymi uprawnieniami, jeśli nie jestem z zawodu elektrykiem, to mam szanse na prace elektryka, czy dać se spokój? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #zawod #elektryk #pracbaza #kurs #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 5
@mirko_anonim ja sobie zrobiłem dozor i eksploatację plus pomiary bo jedna praca to za mało. Szczególnie po rozwodzie. Także będę próbował teraz uderzać do taurona albo mpwika jako pracownik po godzinach między 17 a 22. Nie potrzebuje umowy o pracy mam jdg i mogę wystawić fakturę. Chociaż wiem że to będą psie pieniądze. O wiele bardziej opłacało by mi się robić łazienki bo już robiłem i mam portfolio ale obecnie mam kryzys
@mirko_anonim ale ja mam dobrze płatna pracę która wykonuje do 17 i nigdzie w budowlance tyle nie zarobię. Po prostu jestem po rozwodzie i mam dużo czasu, a przez to że pracuje zdalnie chce więcej kontaktu z ludźmi.

Tym bardziej że firmy takie jak tauron czy MPWiK potrzebują z pewnością ludzi na pracę popolodniami w takim dużym mieście jak wrocław. Do łazienek wrócę jak sobie postawie swój dom i będę miał swój