Wpis z mikrobloga

Założyłem nowe konto bo do starego nie pamiętam hasła, a przestałem używać go jeszcze na starym wykopie, a miałem je i tak tylko do przeglądania treści 18+, ewentualnie plusowania, ale historie mam ciekawą, a przynajmniej mam nadzieję.

Spotykam się z dziewczyną, która ma syna w wieku 7 lat. Pracuje ona zdalnie, wychodzi jej na rękę jakieś 7k, jednak pieniądze często przychodzą z ponad miesięcznym opóźnieniem, bo trzeba czekać na akceptację projektów, poprawek itd. Jej praca to nie moja bajka i nie znam się na tym. Sam nie mam ambitnej pracy, bo jeżdżę za granicę sprzątać budowy. Delegacje po 3 tygodnie i zjazd na tydzień i tak w kółko. Na rękę zostaje mi podobna kwota do jej.
Z ojcem dziecka rozstała się 3-4 lata temu. Gość nie płaci alimentów, nie dokłada się w żaden sposób na utrzymanie, a ona nic z tym nie robi bo się boi, że dziecko będzie miało ojca kryminalistę. Jakby tego było mało, to gościowi kiedyś zachciało się lewych interesów(jak byli razem) i skończyło się tym, ze przećpał towar poważnych ludzi, co wpadło gotówki to zostawił w kasynie i melanżu. Wystraszony namówił ją na kredyt, który miał spłacić, ale zostawił ją z tym kredytem(120k). Dziewczyna spłaca obecnie ten kredyt, rata jest ponad 2k, 2k wydaje na mieszkanie, dotego ma swoje zobowiązania oraz dziecko na utrzymaniu. Na życie jej starcza, ale nie raz musi wziąć chwilówkę, bo kontrahenci się opóźniają, a ona nie chce mieć w niczym zaległości i kolejne pieniądze jest głupio w plecy.Jednak ja nie o jej sytuacji finansowej.
Gość raz na miesiąc potrafi wziąć małego do swoich rodziców, bo mieszkanie które wynajmuje to typowy "traphouse". Zawsze ma go wziąć na weekend, ale przedłuża to do tygodnia. I wiecie co on wtedy potrafi robić? Pisze do niej rzeczy typu, wyślij mi 500 zł bo jestem bez kasy, a nie chcesz chyba by mały głodował, kup nam bilety na pociąg, wyślij na kino.
Ostatnio obiecał małemu, że gdzieś go tam zabierze, jakaś taka atrakcją dla dzieci, na dodatek taka kosztująca ponad 100zl od osoby. Dziewczyna mi powiedziała, że mają takie plany, i sie zaśmiała ,,o chyba sytuacja mu się poprawiła i w końcu jakaś kasę ma". Dzwoni pierwszy dzień, ten mówi, że nie byli, jutro pójdą, drugi dzień, że dziś też nie byli ale jutro pójdą. Dzwoni trzeciego dnia on do niej i mówi, że pojechali, ale nie uznają tych bonów wakacyjnych czy coś i czy może mu blika zrobić.
Dodatkowo wiemy, że jak mały jest u niego, to ten mu poprostu daje telefon i niech siedzi sobie w nim. Jeszcze cały czas gdzieś wychodzi i zostawia dziecko ze swoją obecną partnerką, alternatywką z boarderlinem. No patologia straszna.
Często typ obiecuje małemu, że po niego przyjedzie, a nie przyjeżdża. Mały już nie traktuje tych obietnic poważnie. Wcześniej komentował to ,,tata i tak oszukuje, on zawsze oszukuje" i siedział smutny. Teraz już nawet do głowy nie bierze tych obietnic, w ogóle chyba tatę z głowy wyrzuca.
Więc tata miał przyjechać w sobotę, ale miał imprezę firmową i pisze wieczorem, że dziś jednak go nie będzie(miał być w sobotę z rana). Obiecał, że w niedzielę z samego rana przyjedzie. O 16 w niedzielę napisał, że ma kaca i nie da rady, ale jutro już napewno będzie.
No więc nadchodzi to jutro, czyli dzisiaj. Wiadomość o godzinie 14:myślałem, że mam kaca, ale jednak jestem chory i nie przyjadę, sorry.
Zacząłem mieć jakieś wątpliwości i dzwonię do kolegi czy nie mógłby jakoś się dowiedzieć co robi były mojej dziewczyny, najlepiej niech spróbuje z nim na piwo czy coś się umówić. Ten za chwilę mi oddzwania i mówi, że nie ma jak się spotkać teraz bo jest na marszu. Na tym antyukraińskim marszu.
Oczywiście największym idolem tego gościa jest Braun. Na dodatek podejrzewam, że siedzi na wykopie(przynajmniej lata temu siedział), wiec chciałbym by opadła mu szczęka czytając to i przestał uważać się za cwanego.
#pieklomezczyzn #pieklokobiet #alimenty # konfederacja #braun #bekazprawicy #bekazkonfederacji #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #konfa #prawica #alimenciarz #bekazprawakow
  • 10
  • Odpowiedz
@Cookold666:

Założyłem nowe konto bo do starego nie pamiętam hasła, a przestałem używać go jeszcze na starym wykopie, a miałem je i tak tylko do przeglądania treści 18+, ewentualnie plusowania, ale historie mam ciekawą, a przynajmniej mam nadzieję.
blargotron - @Cookold666:
 Założyłem nowe konto bo do starego nie pamiętam hasła, a p...
  • Odpowiedz
  • 2
@wypok_wypok: to samo uważam i też ejstem za ciężka przkopką, ale dziewczyna mnie ciągle powstrzymuje. Jednak zrobienie z niego idioty w ten sposób jest satysfakcjonujące. Wielki wojownik na grupach FB, zwykły menel.

Mam nadzieję, że otagowalem to tak, że może trafi na ten wpis, albo jakiś znajomy nieświadomie mu to przytoczy.

A jeżeli będziesz czytał to i masz wątpliwości co do P. i miałbyś problem do niego, to podstępnie go podpuscilem
  • Odpowiedz
  • 0
@rewizjonista: czyżby to ty D.? Dalej leżysz chory i nie dasz rady wyjść ze swego "traphouse"? A swojej poerdolnietej laski się pozbyles czy nadal cie bije?
A jeżeli to nie ty i bijesz do tego, że mnie zakręciła, to mogę ci powiedzieć, że u nas trochę jak w modzie na sukces i nawet koledze, którego prosiłem o dowiedzenie się co robi niewydawalo się to podejrzane. Skrytykuje nas od patologi, ale o
  • Odpowiedz
Zacząłem mieć jakieś wątpliwości i dzwonię do kolegi czy nie mógłby jakoś się dowiedzieć co robi były mojej dziewczyny, najlepiej niech spróbuje z nim na piwo czy coś się umówić


@Cookold666: to już za dużo działania
twój wpis oceniam że to za dużo myślenia - o ludziach którzy sa dorośli i jak chcą być patusami, to są na swoje życzenie
to nie są twoje sprawy, chociaż przyznaję - z opisu wygląda
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8:
Ponieważ moja partnerka nadal wierzy, że poprostu w życiu mu nie wychodzi, ale próbuje coś z tym zrobić, a ja od dawna jestem na niego cięty. Obstawiałem, że dostanę informacje, że gdzieś dalej siedzi, zawoła kumpla na piwo, dalej pije, a on mówi, że jest na marszu. To już podwójny szok. Od dwóch miesięcy do małego nie dojechał, a ma 80km.
Wczoraj nam pokrzyżował wyjscie z moimi znajomymi, których od
  • Odpowiedz