Wpis z mikrobloga

dokladnie tak was sobie wyobrażam przegrywy xD


@Notes: Jak dla mnie to jakiś spiermiarz czy inny simp, przecież po pierwsze żaden przegryw nie wyszedłby do jakiegoś normickiego escape roomu, tym bardziej z samymi kobietami XD
  • Odpowiedz
@Notes: wg takiej wykopowej definicji to chłop to raczej spermiarz desperat. Przegryw często jest mizoginem i mniej lub bardziej jest świadomy swojego stanu rzeczy (zazwyczaj chodzi o nieatrakcyjnosc fizyczna). Po drugie przeciętny przegryw pracuje w kochlozie gdzie kobiety są tylko w biurach a tego typu imprezy interakcyjnej ślą fizycznych nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Notes: ale do siebie nie równaj xD ja ostatni raz ruchałem wczoraj, a książek przeczytałem tyle, że bankowo więcej ich już zdążyłem zapomnieć, niż ty przeczytałeś i nie są to pozycje twojego pokroju typu #!$%@? Remigiusz mróz i inne kody leonarda da vinci na jakimś kiju
  • Odpowiedz
dokladnie tak was sobie wyobrażam przegrywy xD


@Notes: Zatem twoje wyobrażenie jest dokładnie przeciwne do rzeczywistości. Przeegrywy gardzą simpami i spermiarzami i mówią jak ważne jest nie dać sobą gardzić kobietom.
Przedstawione zachowanie raczej bardziej pasuje do lewicującej częśći męskiej społeczności #neuropa
  • Odpowiedz
@filixcastellano ale ty jesteś zabawny kolego XD musisz być dusza towarzystwa…. Zacznij pisać teksty do stand upów z takim flow XD

Dobrze ze wiesz lepiej co mam w biblioteczce a czego nie.
Dobrze, ze się pochwaliłaś ze ruchales wczoraj XD jakbyś ruchal dzisjaj to może byś nie był taki agresywny. Pogadaj ze swoim partnerem żeby zwiększyć częstotliwość stosunków.

Eh…. I tacy ludzie maja prawa wyborcze
  • Odpowiedz