Wpis z mikrobloga

@hornat89: mało to daje, w porównaniu do sporta będzie miotać tobą jak szatan. Ale odczucie prędkości jest większe przez co tak szybko nie jedziesz, kiedyś sadziłem s1000r (to ten bez owiewki) 220 na trasie, nieźle wytrzepało ale da radę tyle jechać. Jaki monster? ten malutki czy ten duży? Średnio to są motocykle do wożenia kogoś, łatwo to sprawdzić jak blisko kanapy sa podnóżki, rozmiar siedziska, tez zależy dla kogo, młoda julka
  • 0
@dragon7: no właśnie motocykle z owiewką do mnie nie przemawiają. W każdym razie mimo wszystko wiem, ze na nakedzie powyżej 100 km/h już mocno wieje, powyżej 120 robi się mało przyjemnie a dalej to już miałem wrażenie, że mnie zmiecie z tego moto. Motocykl i tak w 80% będzie służyć mi do miasta ale jak już będzie kupiony to jest chęć wypadów we dwójkę na pojezierze czy coś, więc nie chcę
  • 0
@mikeeho:

a może coś z adv


nie jestem pewien czy to moja bajka na ten moment, dwa to szukam czegoś raczej lekkiego no i wygląd.... w moim budżecie tylko stare gs'y i transalpy, które no nie oszukujmy się - piękne nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@mikeeho: gdybym miał 20 k to bym nie pytał po wykopach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety skromnie, bo ok 8 k. Zresztą motocykla nie miałem kilka lat więc i tak bym nie chciał więcej wydawać, w razie gdyby mi się odwidziało jeżdżenie lub zwyczajnie nie miałbym na to czasu.
@hornat89: Ja na cbf600 założyłem takiego puiga niskiego to różnica jest taka, że przy 120 nie miota mną, za to w kasku głośniej. Przy jakimś wyprzedzaniu na esce można chwile te 140-150 polecieć i nie mieć wrażenia, że zaraz spadniesz, tak że coś tam daje, ale cudów nie oczekuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hornat89 na nakedzie łeb ci urwie, serio. właśnie wróciłem, 150 km nawiniete, średnio 90-100 na przelocie bo cisnę te 125 ile się da i tak mi dudni w uszach, że szok. naked jest super na miasto, ale koło 100 robi się średnio. w życiu nie wybiorę nakeda na duże moto
@hornat89: kolega wyżej dobrze Ci podpowiada. Nie kupisz dobrego monstera w takim budżecie. Poza tym nawet przy wyższym jest to raczej moto jednoosobowe.
W ogóle 8 tys. na motocykl brzmi przy tych szalejących od roku cenach bardzo optymistycznie by nie był ściąganą z Francji ruiną.
@hornat89: ja mam nakeda na miasto i tor, ale trzeba na nie dojechać i te 130km ciągiem robię często jadąc 130km/h i jest ok, jeśli zakładasz, że to ma cię gdzieś zawieźć czasem. We dwoje to nie wiem, chyba niezbyt wygodnie. Ja przy tej prędkości się kładę ile się da na bak, bo przy wyprostowanej jeździe nie jest fajnie. Przy 100 się prostuję. Jeśli miałbym zmieniać typ moto to jak już
Ja na cbf600 założyłem takiego puiga niskiego to różnica jest taka, że przy 120 nie miota mną, za to w kasku głośniej. Przy jakimś wyprzedzaniu na esce można chwile te 140-150 polecieć i nie mieć wrażenia, że zaraz spadniesz, tak że coś tam daje, ale cudów nie oczekuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jarpen1234: Ja mam podwyższaną szybę w CBF 600 i myślę o deflektorze, bo powyżej 140