Wpis z mikrobloga

najwyższa pora! Wyjdzie Ci na zdrowie.


@Kremufka2137: mam pierdyliardy tagów na czarno, ale tego rozmyślnie nie blokowałem.
bo czasem interesujące nitki się rozwijały, a w gruncie rzeczy bywają ludzie, którym naprawdę od urodzenia wiatr w oczy, i chooj w dupę.
no ale ostatnio to jakaś plaga #!$%@?, którzy czerpią chyba satysfakcję z tego, że są wyrzutkami bez perspektyw.
no sorry, nie mam siły już tego czytać. xD
@dos_badass: też odniosłem takie wrażenie. W ogóle odnosiłem też wrażenie, że jakaś grubsza polaryzacja się na wykopie zrobiła, może to zasługa zbliżających się wyborów, ale przez 5 lat z gorką jak mam tutaj konto przez dobre 4 nie dodałem na czarno nikogo! A przez ostatni tydzień dodałem chyba z 5 osób. Jakby coś się zmieniło.
Nie mam problemu z czytaniem treści z którymi się nie zgadzam, nie mam problemu z rozmawianiem
Nie mam problemu z czytaniem treści z którymi się nie zgadzam, nie mam problemu z rozmawianiem z ludźmi których poglądów nie podzielam - o ile rozmowa trzyma się jakichś standardów kultury i merytoryki, a nie powtarzania jakichś gówno haselek, trollingu


@Kremufka2137: no i tu wyczerpałeś temat, 1:1. ;)
z jednym zastrzeżeniem. [pic] xD
dos_badass - >Nie mam problemu z czytaniem treści z którymi się nie zgadzam, nie mam ...

źródło: obraz_2023-05-01_013607949

Pobierz
@Kremufka2137: taki tag jak i cały portal. Z jednym podyskutujesz fajnie, powymieniasz sie argumentami i pouprawiasz słowną ekwilibrystykę, nastepny cię strolluje, a jeszcze inny wyleje wiadro ekskrementów które ma we łbie.