Wpis z mikrobloga

No tak sławku... Skoro nie chorujesz to nie musisz płacić za ochronę zdrowia XD
Gdybyś tylko wiedział, że większość z kosztów jakie generuje pacjent przypada na ostatnie lata jego życia...
Ciekawe jest też, czy twojego pracownika będzie stać na wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego, czesnego dobrej szkoły dla dzieci i odłożenie sporej sumki na emeryturę. Z minimalnej krajowej może na to nie wystarczyć XD

Swoją drogą to zabawne, że wykopki narzekające na nierówności społeczne, na oskariat i na słaby start w życie zapewniony przez rodziców popierają gościa, dzięki któremu różnice społeczne tylko się pogłębią.

#memtzen #mentzen #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #polityka
  • 9
Kuce myślą, że jak wykupią abonament w Luxmedzie za 100/miesiąc to w jego ramach wyleczą im raka, cukrzyce i choroby serca.
A tomograf dostępny tego same dnia na żadanie pacjenta

xD

Ale to tylko pokazuje jak bardzo od życia i od realnych problemów odklejeni są konfiarze.

Po dojściu do władzy memcena dostaną do ręki dzisiejsze duże brutto i tylko będą musieli opłacić abonament na zdrowie ( wspomniane wczesniej 100 złotych) plus tak
@mayek: Czemu do wpisu załączyłeś filmik mentzena skoro w ogóle nie odniosłeś się do jego treści? W dodatku twój wysryw jest kompletnie pozbawiony sensu i totalnie odklejony od rzeczywistości świata realnego


@siadatajta: odklejony to jesteś tutaj ty skoro nie widzisz powiązania między wpisem opa a wypowiedzią mentzena
  • 0
Czemu do wpisu załączyłeś filmik mentzena skoro w ogóle nie odniosłeś się do jego treści?


@siadatajta: Aż sprawdziłem czy przez przypadek nie wkleiłem innego filmiku XD
Przeczytaj tytuł filmiku i pierwsze zdanie mojego komentarza. Jak nie pomoże to jeszcze raz, i jeszcze raz aż do skutku.
@mayek: Problem w tym, że wraz z treścią filmu, tytuł również udało ci się wypaczyć i zwalczać chochoła.



Nie chodzi o to, że Mentzen nie chce płacić za służbe zdrowia bo nie choruje, tylko o to, że musimy płacić za służbę zdrowia, a i tak mimo tego, że już zapłaciliśmy w podatkach na tą służbę zdrowia, to i tak trzeba iść wszystko zrobić prywatnie i ponownie zapłacić.

Możemy nawet założyć, że
No tak sławku... Skoro nie chorujesz to nie musisz płacić za ochronę zdrowia XD

@mayek: A jak nie jem jabłek, to muszę płacić za kogoś, kto je? Dlaczego?

Gdybyś tylko wiedział, że większość z kosztów jakie generuje pacjent przypada na ostatnie lata jego życia...

To muszę dzisiaj płacić za jabłka, bo kiedyś w przyszłości może będę je jadł, a wtedy zapłaci za nie ktoś inny? A dlaczego każdy nie może po
@ibilon:
Nawet nie wiem, czy chce mi się próbować dyskutować z konfiarzem, ale spróbuję:

Skoro teraz stać ich na składki zdrowotne, ZUS i inne podatki, z czego większość pieniędzy jest rozkradana lub marnowana, to niby dlaczego nie miałoby ich stać na tańsze usługi prywatne?


Bo żaden ubezpieczyciel, w cenie składki zdrowotnej, którą opłaca za Ciebie pracodawca (lub którą opłacasz Ty prowadząc działalnosć), nie zapewni Ci ubezpieczenia obejmującego poważne/przewlekłe choroby.
Nawet jeśli,
  • 0
12 lat


@siadatajta: Mam dokładnie 30 lat więcej. Jestem na tyle stary by wiedzieć jakie są problemy polskiej służby zdrowia.
Jestem ciekawy czy wiesz ile musiałaby wynosić Twoja składka ubezpieczeniowa, by pokrywała takim poziom usług jaki masz obecnie, ale bez kolejek? Czy wiesz ile krajów opiera opiekę zdrowotną na prywatnych ubezpieczycielach i w ilu krajach ten system działa poprawnie? Skąd pomysł że u nas system by działał? Skąd wziąłbyś lekarzy, czy