Wpis z mikrobloga

Dzięki mamo dzięki tato że budzik nastawiony na 4:30 i jutro do pracy żeby kupić sobie żarcie, paliwo na dojazd do pracy, zapłacić ubezpieczenie oraz przegląd samochodu który używam do pracy. Dziękuję że wybraliście mi świat dobrobytu w którym mogę oddać połowę wypracowanych pieniędzy w #podatki #akcyzy #daniny bo przecież mam ich tak wiele.
#depresja #antynatalizm
  • 37
  • Odpowiedz
  • 58
@wersalski_kasztaniQ: Słabe geny i szybko problemy zdrowotne. Rozmontowane zdrowie psychiczne przez najpierw matkę pijaną potem starego pijanego a na koniec matkę która mi liczyła każdy grosz. Może wrzuć sobie tagi na czarną, nie każdy miał równy start, blizna na psychice zostaje na całe życie i tak- jak miałem okazje sobie więcej odłożyć to wtedy nie widziałem innego wyjścia.
  • Odpowiedz
blizna na psychice zostaje na całe życie i tak- jak miałem okazje sobie więcej odłożyć to wtedy nie widziałem innego wyjścia.


@Turkotka: no napewno takie przezycia bedza z toba do konca zycia i zdrwoie pewnie to psychiczne odbija sie na tym fizycznym zdjae sobei z tego sprawe. Mimo wszystko próbuj gdzies wyjechac na spokojnie z tego syfu jakim jest ten kraj. Sam siedze juz x lat za granica bo tez
  • Odpowiedz
granice UE otwarte, wsiadasz w auto i jutro pracujesz w Niemczech Belgii czy gdzie Ci sie podoba


@wersalski_kasztaniQ: Na pewno na samotność, depresję i wyobcowanie pomoże #!$%@? za granicę gdzie miejscowi i za 50 lat będą cię mieć za obcego. Been there done that.
  • Odpowiedz
@Turkotka: skoro nie chcesz zyc to dlaczego nie zdecydujesz sie na eutnazje? Takie tematy pojawiaja sie w mainstream juz od dawna. Sam od wieku 7 lat jestes swiadom, ze jesli mialbym prowadzic nieszczesliwe zycie to nie musze.

Prawda jest taka, ze chcesz zyc i pograszasz sie w jakims szlochaniu zamiast wziac sie za siebie.
  • Odpowiedz
@Turkotka marudo, masz lepiej niż trzy czwarte ludzkości. i dano ci szansę byś miał się znacznie lepiej.
nie mówię że miałbyś być od razu programistą, ale nawet z układania kafelek można dobrze żyć.
weź się w garść.
  • Odpowiedz
Słabe geny i szybko problemy zdrowotne. Rozmontowane zdrowie psychiczne przez najpierw matkę pijaną potem starego pijanego a na koniec matkę która mi liczyła każdy grosz.


@Turkotka: xD geny znizzczyły mu życie xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Turkotka przestań obwiniać rodziców i rób co możesz sam, co ci to daje? frustracja narasta i czujesz się jeszcze gorzej, może by tak się skupić na swoich potrzebach, pragnieniach i szukać szczęścia choć chwilowego?
  • Odpowiedz