Wpis z mikrobloga

Dzięki mamo dzięki tato że budzik nastawiony na 4:30 i jutro do pracy żeby kupić sobie żarcie, paliwo na dojazd do pracy, zapłacić ubezpieczenie oraz przegląd samochodu który używam do pracy. Dziękuję że wybraliście mi świat dobrobytu w którym mogę oddać połowę wypracowanych pieniędzy w #podatki #akcyzy #daniny bo przecież mam ich tak wiele.
#depresja #antynatalizm
  • 37
  • Odpowiedz
Dzięki mamo dzięki tato że budzik nastawiony na 4:30 i jutro do pracy żeby kupić sobie żarcie, paliwo na dojazd do pracy, zapłacić ubezpieczenie oraz przegląd samochodu który używam do pracy. Dziękuję że wybraliście mi świat dobrobytu w którym mogę oddać połowę wypracowanych pieniędzy w #podatki #akcyzy #daniny bo przecież mam ich tak wiele.


@Turkotka: Też jestem wolnorynkowcen i uważam, że podatki są zdecydowanie
  • Odpowiedz
  • 1
@technojezus: Mam umiarkowaną grupę inwalidzką z trzech powodów. Życzę żebyś nie miał styczności leczenia na NFZ.

@przeciwko78 @technojezus @Fichtner @Balactatun

Widzicie tag depresja? Jeżeli nie uważacie w normickich głowach tego za chorobę to zablokujcie tag. ,,inni mają gorzej”, ,,to są najlepsze czasy do życia”, no szkoda że z powodu chorób psychicznych w zeszłym roku zabiło się średnio 14 osób dziennie, ciekawe czemu takie porady nie pomogły.
  • Odpowiedz
@Turkotka człowieku idąc tym tropem gdybyś był w mojej skórze to byś się zabił. nawet nie masz co robić podchodów, #!$%@? z tym co miałeś w domu ja #!$%@?. jesteś dorosły i się ku.. odcinasz od #!$%@? i wszystko zależy od ciebie, jak nie masz nałogów to wyjdziesz dobrze jak masz nałogi to zacznij nad nimi pracować. jest jeszcze jedna opcja skończ #!$%@?ć i się żalić publicznie.
  • Odpowiedz
@Turkotka: człowieku ludzie grubi, otyli, chudzi czy z innymi przypadłościami są w związakach, a wy zawsze, że przez geny, zakola czy <180cm. Naprawdę odstawcie internet, bo wam, totalnie na głowę siądzie
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ:

"wybraliście mi świat dobrobytu"

granice UE otwarte, wsiadasz w auto i jutro pracujesz w Niemczech Belgii czy gdzie Ci sie podoba


To, co jest poza granicami jakiegoś tam kraju, również jest częścią świata "dobrobytu", w którym jest się zmuszonym do wykonywania żenujących czynności opisanych w
  • Odpowiedz
nie zwalaj na nich winny za swoje lenistwo


@wersalski_kasztaniQ: ChatGPT stwierdził że cec h uje cie brak empatii i zrozumienia dla sytuacji, w jakich inni się znajdują, a także brak zrozumienia dla złożoności procesów i okoliczności, które wpływają na nasze życie, nazwał cię bezkrytycznym, powierzchownym:

"Należy zauważyć, że "lenistwo" jest pojęciem stosowanym w kontekście negatywnym, mającym na celu krytykowanie lub ocenę negatywną czyjegoś zachowania. Często ludzie krytykują innych, mówiąc, że są "leniwi", gdy ci nie wykonują pracy lub nie podejmują działań w sposób, który byłby zgodny z oczekiwaniami
  • Odpowiedz
@L3gion na to nic nie pomoże, może poza psychoterapia czy psychiatra. Ale lepiej żyć jak człowiek za granica niż jak szczur w Polsce. Lepiej zarobi, poprawi mu się standard życia i pewność siebie
  • Odpowiedz
  • 1
@r333m4k444: wykształcenie mi wybrali a dokładnie przez to że musiałem się szybko usamodzielnić. Rozumiem że bez zdrowia i bez wyższego wykształcenia znaleźć w polsce pracę w której wynagrodzenie nie uderzy w godność człowieka to jest poziom easy plus?
I tak sobie dobrze radzę finansowo, szkoda że muszę się leczyć prywatnie.
  • Odpowiedz