Wpis z mikrobloga

Kochani, to ostatnie zdjęcie Czarusia dzidziusia na tagu #charliethecat Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem usunięcia konta i zakończenia swojej 10 letniej przygody z wykopem. Wykopem, który na przestrzeni kilku lat, miesięcy mocno ewoluował. Obecnie kojarzy mi się tylko z tagiem # przegryw i wszechobecną mizoginią. Impulsem do podjęcia tej decyzji był dzisiejszy wpis z gorących.
Nie odchodzę bez słowa pożegnania, bo Charlie ma tu swoich wiernych fanów, a tag obserwowało kilkadziesiąt osób ( ͡º ͜ʖ͡º)
Żegnajciu, w moim sercu tylko mirko #wykop #mirko
PrzegrywNaZawsze - Kochani, to ostatnie zdjęcie Czarusia dzidziusia na tagu #charliet...

źródło: temp_file.png725939060374306134

Pobierz
  • 32
ok @szzzzzz, ale nie uwazasz, ze robimy tutaj cos wiecej?
#!$%@? biauka i jego #!$%@? pomysly jak rozwijac biznes! wykop zrobil sie bardziej mizoginistyczny, bo swiat sie spolaryzowal. ale de facto ten portal tworza randomy, takie jak ty i ja. i moze dzisiaj mamy mniej przestrzeni na "nasze", na wykopie, ala jesli wszyscy sobie pojdziecie, to tego miejsca zrobi sie jeszcze mniej, nie wiecej (!).
@thymotka nie mam jakiejś potrzeby ratowania tego portalu i jeśli dla mnie będzie już tego wszystkiego za dużo to po prostu odejdę jak opka. już teraz ograniczyłam obecność tutaj, niestety dodawanie kolejnych osób i tagów na czarno mało co daje.