Wpis z mikrobloga

Przegrywy deklarujące głosowanie na konfe to największy w sumie paradoks ostatniego czasu. Goście uważają że robiąc to zrobią na złość juleczkom i normikom, a prawda jest taka że najbardziej ucierpią osoby wycofane, z chorobami psychicznymi, a nie dynamiczne. Gdy ten zamordyzm dojdzie do władzy to januszexy otrzymają większą swobodę, skończy się jakieś gadanie o prawach pracownika, chłop to będzie miał być chłop i #!$%@?ć, a nie gadać o jakichś tam swoich problemach. Najprawdopodobniej powróci też obowiązkowy pobór do wojska, którego tak się boicie, a za którym konfa się opowiada i to nie będzie problem juleczek, tylko przegrywów, którzy boją się wyjść z domów.

Ładnie to wszystko wygląda na papierze, te tiktoki Mentzena, albo Korwina z podłożoną podniosłą muzyką, ale to tylko bait dla naiwniaków. Powodzenia w kraju radykalistów, którzy z połączonymi siłami skrajnych katoli z PiSu, będą gnębić wszystkich, którzy są trochę inni. Na koniec dodam tylko że nie piszę tego jako lewak, tylko ktoś kto dał się kiedyś też nabrać na #!$%@? Korwina, czy Bosaka. Z tego po prostu z czasem się wyrasta, a jak nie to ma się problem z łączeniem kropek i jest się po prostu podatnym naiwniakiem, lubiącym populizmy. #konfederacja #polityka #przegryw #ukraina #bekazkonfederacji
  • 37
@dedler123: Szeroko pojęta prawica jest z punktu widzenia przegrywa dużo bardziej szczera, nie zakłamuje tak brutalnej rzeczywistości jak lewactwo. Usta pełne frazesów o równości i niewykluczaniu, a w praktyce otwarta pogarda dla inceli i przegrywów.

Nawet najbardziej zagorzałe feministki też się sto razy prędzej umówią z dynamicznym Konfederatą niż z super postępowym przegrywem. Przegryw to widzi i wyciąga wnioski.
  • 13
@schweizer: Skrajna prawica i skrajna lewica to dla mnie to samo zło. Nie lubię Tuska i opozycji, która jest zbyt upośledzona żeby wygrać z PiSem, którego też nie lubię. Moje poglądy są w centrum i dopóki nie pojawi się jakaś rozsądna partia polityczna, łącząca rozsądnie światopogląd bez narzucania zamordyzmu i rozsądne propozycje gospodarcze, będę głosował na tych, których program będzie według mnie najlepszy na dany moment, ale na pewno nie będzie
  • 8
@SoplicaTadeusz: Nie mogę napisać na kogo macie głosować, nie taki był cel tego postu. Po prostu chciałem żeby ludzie idący w tę stronę rozważyli czy to na prawdę rozsądny wybór, na bazie tego że od wielu lat śledzę konfę i narodowców, nawet przez chwile jako ich wyborca. Mogę napisać tylko że gdybym był przegrywem, wybrałbym coś co skupi się na prawach człowieka i pracownika, rozwoju w kraju świadomości na temat problemów
@dedler123: Ale to jest śmieszne, że absolutnie żadna partia nie ma dla nich żadnej konkretnej oferty, Górnikom wszyscy robią dobrze górnikom, samotnym matkom, żulom, nierobom, patusom itd. ale nikt nie schyli się po to parę procent głosów.
Szeroko pojęta prawica jest z punktu widzenia przegrywa dużo bardziej szczera, nie zakłamuje tak brutalnej rzeczywistości jak lewactwo. Usta pełne frazesów o równości i niewykluczaniu, a w praktyce otwarta pogarda dla inceli i przegrywów.


@schweizer: Konfa natomiast otwarcie gardzi biednymi i tworzy zbitkę: biedny = leń = nieudacznik życiowy. Konfiarski elektorat ma usta pełne frazesów jak to szanuje ciężką pracę ale ta ciężka praca to według nich Kulczyk i Trump a