Wpis z mikrobloga

Przegrywy deklarujące głosowanie na konfe to największy w sumie paradoks ostatniego czasu. Goście uważają że robiąc to zrobią na złość juleczkom i normikom, a prawda jest taka że najbardziej ucierpią osoby wycofane, z chorobami psychicznymi, a nie dynamiczne. Gdy ten zamordyzm dojdzie do władzy to januszexy otrzymają większą swobodę, skończy się jakieś gadanie o prawach pracownika, chłop to będzie miał być chłop i #!$%@?ć, a nie gadać o jakichś tam swoich problemach. Najprawdopodobniej powróci też obowiązkowy pobór do wojska, którego tak się boicie, a za którym konfa się opowiada i to nie będzie problem juleczek, tylko przegrywów, którzy boją się wyjść z domów.

Ładnie to wszystko wygląda na papierze, te tiktoki Mentzena, albo Korwina z podłożoną podniosłą muzyką, ale to tylko bait dla naiwniaków. Powodzenia w kraju radykalistów, którzy z połączonymi siłami skrajnych katoli z PiSu, będą gnębić wszystkich, którzy są trochę inni. Na koniec dodam tylko że nie piszę tego jako lewak, tylko ktoś kto dał się kiedyś też nabrać na #!$%@? Korwina, czy Bosaka. Z tego po prostu z czasem się wyrasta, a jak nie to ma się problem z łączeniem kropek i jest się po prostu podatnym naiwniakiem, lubiącym populizmy. #konfederacja #polityka #przegryw #ukraina #bekazkonfederacji
  • 37
@wiluxpl: ja zagłosuje na ko albo lewice. Dla przeciwwagi dla prawicowych radykałów z pisu i k0nf którzy rosną w sile
Zagłosuje ale się nie będę cieszyl xd
Ciekawy byłby program gospodarczy konfederuskich i liberalny światopoglądowo a la lewica ale co zrobisz. Buduje się na skrajnościach teraz. A uważam za bardziej groźne konserwololo które ci radykałowie głoszą.
Z tego po prostu z czasem się wyrasta


@dedler123: tylko z tego się wyrasta albo czytajac książki i zostając konserwatysta a nie korwinista (Korwin to nie konserwatyzm) albo libertarianinem (jak zaczynasz studiować ekonomię która Korwin się brzydzi). Albo jak większość - z bycia bezmózgim lemingiem podążającym za to co edgy do bycia bezmózgim lemingiem podążającym za mainstreamem.
@wiluxpl @kleopatrixx Po prostu nie podjąłem jeszcze decyzji, niemniej jednak mogę przedstawić swoją opinię na temat Konfy i dlaczego głosowanie na nią nie jest tak dobre jak ludziom tutaj się wydaje. Po drugie, czy bym napisał że jestem Pisowcem, czy z Lewicy, albo KO, to wszyscy konfederaci tutaj napisaliby że mam ból dupy o sondaże i właśnie dlatego powstał ten post.
@NLatifundium: o i taką odpowiedź szanuję, sam też jak op byłem za konfą, ale obawiam się, że wejdą gospodarczą gadką, a zaczna nam mówić jak mamy żyć. Jak było z aborcja? Konfa jak na bialym koniu zgodnie z pisem. Mentzen też odklejony z tymi małżeństwami.

Wytykać każdej partii błedy to jest łatwe i prowadzi do nikąd i zniecheca do wyborów. A na wybory iść trzeba bo potem znowu frekwencja 50% i
Bingo. "Głosowałem na konfederacje, ale już nie będę. Nie powiem też na kogo głosuje" i tak #zakazdymrazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kleopatrixx: A dziwisz się? Jeśli poda nazwę jakiejkolwiek partii to będzie go można wrzucić do szufladki "a, bo ty jesteś od nich, a ich nie warto słuchać", wystawi się na ad personam i to już nie będzie dyskusja z tym co napisał, a z poglądami każdego
@dedler123: Wolski coś się ostatnio wypowiadał że typów z zaburzeniami nie będą chcieli . Ich "szkolenie" to przepalanie zasobów których nie ma nieskończoność. Mi uja dało prawo pracy za to zmianę na plus odczułem gdy bezrobocie spadło . Obstawiam że gdyby utrzymać bezrobocie poniżej 5 % to można by w całości zrezygnować z prawa pracy poza #!$%@? ręki za niezapłacenie pracownikowi za pracę itd.
@dedler123: konfeszuracja zdobędzie sobie stanowiska i stanie się częścią bandy pięciorga, a gdyby udało się zrealizować ich "ambitne plany" to będziemy podani na tacy roZZji do zjedzenia, period.