Wpis z mikrobloga

Jak to u was jest jeśli chodzi o wygląd u drugiej osoby płci przeciwnej? Pytanko z ciekawości, z podziałem na płeć

1. Gdy ktoś nie jest w moim typie to po prostu nie jest w moim typie i już, to się raczej nie zmieni choćby przeszedł niewiadomo jaką metamorfozę i zmianę wyglądu

2. Bycie w moim typie nie jest stałe. Ktoś dziś może nie być w moim typie ale za x miesięcy, jeśli np poprawi sylwetkę, przejdzie jakąś metamorfozę, po prostu zadba o siebie, może sprawić, że jednak mi się spodoba
#pytanie #ankieta #rozkminy #wyglad #zwiazki #milosc #rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski #niebieskipasek

Które stwierdzenie bardziej dotyczy ciebie?

  • 1, jestem facetem 29.3% (24)
  • 2, jestem facetem 43.9% (36)
  • 1, jestem kobietą 13.4% (11)
  • 2, jestem kobietą 13.4% (11)

Oddanych głosów: 82

  • 7
@viciu03: Tu nie ma nic pośrodku albo się podoba albo nie ma być mój typ. Dlatego dla simpow latanie za laskami którym się nie podobasz nie ma najmniejszego sensu ona cię wyrucha nie ty ją.
@NaczelnyAgnostyk: wiadomo zgadzam się z tobą. Natomiast uważam, że aby była miłość i szczęśliwy związek, wcale nie muszą być ci ludzie idealni aczkolwiek muszą kochać się w całości. To znaczy, według mnie związek nie ma prawa wypalić w momencie kiedy np dziewczyna jest z chłopakiem, którego uwielbia z charakteru, uwielbia jego zachowanie, poczucie humoru itd, ale nie jest w jej typie przynajmniej i nie uważa go za osobę wizualnie choć trochę
@fromMars: nie do końca. Uważam że bycie w czyimś typie to minimum, jak już wyżej pisałem. Bo np możesz być w czyimś typie ale być dla tej osoby dalej średni albo być w jej typie i mega się podobać. Więc to nie jest takie jednoznaczne. Ale też warto zwrócić uwagę że tak przy związkach jest tylko. W znajomości zwykłej, jakiejś długoletniej, nie trzeba wcale być w czyimś typie żeby tę osobę
@viciu03: Gdzie napisałem że nie? opisałem to w bardzo mocnym skrócie, podobać się to jedno, związek to drugie wygląd nie zastąpi charakteru to musi być spójne, jednak kto ma bardziej szanse na apkach typu tinder ktoś komu się wizualnie podobasz czy ktoś kto ci pasuje z charakteru?, ludzie wybierają wizualnie następnie dobierają się charakterem