Wpis z mikrobloga

168 048 + 120 = 168 168

Pętla zmontowana jakiś czas temu i dziś testowana. Daje radę prócz około 1km przez las i drogę żwirową w tymże - rower tt w swoim naturalnym środowisku xd

Do tego testy torby na ramę na jedzenie bo ostatnim razem przykleiłem taśmą paczkę żelek do mostka... Xlab Stealth Pocket 500c - polecam, Robert Makłowicz xd

#rowerowyrownik #rower #szosa #rowerowawarszawa #100km

Skrypt | Statystyki
beastofmisery - 168 048 + 120 = 168 168

Pętla zmontowana jakiś czas temu i dziś test...

źródło: strava1260488213634573914

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Strasznie długo wczoraj jeździłem. Potem piłem izotoniki do piątej rano. Rower mi się zgubił jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można jeździć na rowerze całe dnie jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
beastofmisery - Strasznie długo wczoraj jeździłem. Potem piłem izotoniki do piątej ra...

źródło: PXL_20230429_121254511~2

Pobierz
  • Odpowiedz
@guru8: tak będzie, i mówię to całkiem serio. Znajdzie się pierwszy co zamontuje opony 32 albo 35 (co tam się zmieści), bo nowoczesne rowery tt, a road już tym bardziej, na to pozwalają.
  • Odpowiedz
w wiejskiej bibliotece.


@beastofmisery: to na pewno wieś Uwieliny na zachód od Góry Kalwarii. Wg Stravy przejeżdżałem tam 2 razy ale nie skorzystałem z tej biblioteki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz