Wpis z mikrobloga

@Nemayu:
Jak ktos nie ma za grosz gustu a nie mozesz tej osobie narzucic jak ma sie dobrze ubierac to co?
A jak ma rzadkie wlosy i farbuje je na jakies nienaturalne kolory?
Cialo? Znam trenerke personalna z plaskim sflaczalym tylkiem bo ma tak genetyke
Twarz sie nie zmiania? Co Ty za brednie piszesz? xD Zmienia sie w skutek nieodpowiednich kosmetykow, niezdrowej zywnosci, spozywania alkoholu, nieuleczalnego tradziku (tak jest cos takiego),
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Cialo? Znam trenerke personalna z plaskim sflaczalym tylkim bo ma tak genetyke

Za dużo przypisujesz genom. To, że jest trenerką to jeszcze nie oznacza, że potrafi dobrać odpowiednio ćwiczenia. Wielu konowałów na tym świecie.

Twarz sie nie zmiania? Co Ty za brednie piszesz? xD Zmienia sie w skutek nieodpowiednich kosmetykow, niezdrowej zywnosci, spozywania alkoholu, nadmiernej ekspozycji na slonce, z powodu stresu oraz np z powodu braku zebow i wielu innych
@pieczony_szczur_z_ogniska: Naukowym faktem jest, że ludzie najbardziej zwracają uwagę na twarz. Z tego powodu jest najbardziej unerwiona i jest w stanie wykonać wiele mikroruchów, które inni zauważają, bo zwracają największą uwagę na twarz.
@Nemayu: No ale gruba locha moze miec ladna twarz to nie przekresla. A twarz jest najwazniejsza. Tak pisales przeciez. A zeby? No sorry ale to ja pisalem o zebach a Ty teraz sobie przypisujesz ze to niby Twoj argument? Nie wierze w co czytam. Jeszcze ta koncowka. Typie ochlon i przeczytaj jeszcze raz watek bo sie srogo pogubiles w tym wszystkim o co Ci chodzi.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Znów wszystko zależy od twojego pojmowania krzywych zębów, które pewnie znów jest wypaczone i pewnie stłoczone zęby uważasz za proste, a niestłoczone, ale lekko skrzywione - za krzywe.

https://johnmeworthotropics.co.uk/the-cause-and-cure-of-malocclusion/orthotropics_download/The%20Cause%20Of%20Malocclusion%20-%20Reading%20The%20Face.pdf

Co do zdjęcia, to pewnie powiesz, że to zasługa nowej fryzury albo kosmetyków, a zębów nie widać, więc nie wiadomo jakie ma zęby xDD
Szczerze to już mi się znudziła ta rozmowa.
Pobierz
źródło: image_2023-04-30_161212660
@Nemayu: Jak grochem o sciane. Mozna Ci przedstawiac rzetelne argumenty a do Ciebie nic nie dociera. Ja tez nie mam sily po prostu na te rozmowe. Jak Ty w prawdziwym zyciu taki drobiazgowy jestes przy wyborze partnerki to ja sie nie dziwie ze uwazasz ze slabo na rynku matrymonialnym i z laskami u Ciebie ciezko. No ale przeciez najpiekniejszy ksiaze nie bedzie chodzil z byle kim prawda?

NIe pisz do mnie
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ja ci tłumaczę budowę twarzy i wpływ zębów na budowę twarzy - na wygląd, a dla ciebie to drobiazgowość, bo dla ciebie zęby mają kolor i tyle. Zobaczysz kogoś z aparatem na zębach, kto nagle wyładnieje, ale ty nadal nie połączysz kropek, bo dla ciebie to drobiazgowość, a nie prosty fakt, któremu przeczysz bezpodstawnie.