Wpis z mikrobloga

Rozbił mi się boczny panel obudowy Corsair 4000D.
Otwierałem obudowę po raz tysięczny w ciągu dwóch lat życia komputera i nie robiąc nic innego niż zawsze, po prostu rozpadło się wszystko w dłoniach. Na necie czytam, że zdarza się to czasem przy tej obudowie.
Mam jeszcze rok gwarancji w MediaExpert ale czy ma to jakieś znaczenie? Ktoś się tym zainteresuje?
W USA można kupić taką część ale oczywiście nie w Europie. Tam również support Corsair jest niezwykle pomocny z tego co czytam na forach i wysyłają panel za free.
Co byście zrobili na moim miejscu? No kurcze troche smutno, bo nie była to niezdarność a chciałbym jakoś zakryć bok kompa..

#komputery #obudowa #pcmasterrace #corsair
asdfx - Rozbił mi się boczny panel obudowy Corsair 4000D. 
Otwierałem obudowę po raz ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-04-27 o 20.05.48

Pobierz
  • 26
@asdfx: #!$%@?, też mam tę obudowę xD Ja w sumie bym napisał do corsair, może coś by się udało ogarnąć. Jak w klawiaturze wytarły mi się klawisze to corsair wysłał mi za darmoszkę, bo w sklepie ani nigdzie indziej nie było tego. Mediaexpert to wątpię żeby coś zrobili.
@Mekeme W zasadzie to na początku zapytałem gdzie mogę takie klawisze dostać, bo u nich na stronie nie było. Pytał dokładnie o model itp. i ogarniał czy mają gdzieś takie klawisze. Potem tylko pytanko o adres i tyle.
Nawet nie pytałem czy mi wyślą za darmo xD
@asdfx: rozbilem tez panel w budzie msi. Najpierw zamowilem sobie z plexi wyciety na wymiar - znajdziesz na necie ale wkurzalo mnie wiec zadzwonipem do pol dustrybutora i mi sciagneli :D
@asdfx: mi Corsair od ręki wymieniał rzeczy bez zbędnej dyskusji i dochodzeniach. Support jest angielskojęzyczny i chyba obsługiwany w Holandii na Europę (stamtąd też idą przesyłki). Opisz dobrze okoliczności.