Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny:

ja tam bugów nie odczuwam za bardzo. Poza tym DCS to ruchanie frajerów na hajs xD


Przecież ceny tych gówien w WT niewiele odbiegają od DCSowych, a jakościowo nie mają do nich nawet startu.
@SzlachcicPolny: Ale po co mówisz o free, przecież Twój wpis dotyczył, cytuję:

nie mam na co pieniedzy przepierdzielać.


Nie mówiąc już o tym, żeby takim 'darmowym' Tomcatem polatać w WT trzeba pół roku grindować, co w efekcie zajmuje o wiele więcej czasu niż zarobienie w jakiejkolwiek robocie nawet tych pełnych 300zł na pojazd w DCS.

W jaki sposób jakościowo


Każdy, od modelu lotu, systemów, po wygląd i wszystko co nimi związane.
nie mam na co pieniedzy przepierdzielać.


@TrueGrey: to nie znaczy, że mam je przepierdzielać na coś, co się nie opłaca xD Ja wiem, że jak jesteś już w trybie niewolnika, to tego możesz nie zrozumieć, ale WT ma też dużo pojazdów za darmo, kupno pojazu premium nie blokuje do nich dostępu. Nie musisz wybierać

co w efekcie zajmuje o wiele więcej czasu niż zarobienie w jakiejkolwiek robocie nawet tych pełnych 300zł
@SzlachcicPolny:

W jaki sposób jakościowo?

Porównujesz symulator dla autystów do gry gdzie największy nacisk jest na przystępność dla szerokiej gamy graczy.


Znowu... Chciałeś wiedzieć w jaki, to ci odpowiedziałem.

Komicznie wyglądają te pociski od autystów od typa, który toczy pianę, jak jakiś random mu gierkę obrazi, vide ktoś nazwał WT "zabugowanym gównem", to od razu wyleciałeś z "frajerami ruchanymi na hajs", jednocześnie #!$%@?ąc go na premki w WT, bo to widocznie
Pobierz TrueGrey - @SzlachcicPolny: 
 W jaki sposób jakościowo?
 Porównujesz symulator dla au...
źródło: image_2023-05-07_150223032
który toczy pianę, jak jakiś random mu gierkę obrazi


@TrueGrey: No właśnie nie rozumiem, dlaczego się zesrałeś tak XD Wpierdzielasz się gdzie Cię nie chcą i płaczesz teraz. Za pierwszym razem sobie trollowałem, ale zapiekło Cię mocno, więc widocznie prawda XD

Powiedz ile za taki okręt w DCS trzeba zapłacić