Wpis z mikrobloga

@jxvbqw: też mi to wpadło w oko XD miałem to zacytować ale jak przeczytałem jeszcze kilka jego komentarzy to stwierdziłem, że nie ma sensu doszukiwać się logiki w tym co pisze i punktować jej brak xd , chłop jest wykolejony jeśli chodzi o te tematy i tyle, jak wielu tutaj, ale rozumiem chęć prowadzenia rozmów na kontrowersyjne tematy raz na jakiś czas xd
@fromMars: zacytuję ci mój komentarz wyżej, bo widzę że macie problem ze stwierdzeniem czy ktoś pisze o swoich poglądach czy raczej o doświadczeniach xD

@lexico: w którym miejscu napisałam tam coś o sobie? Pewnie jak uznaję chodzenie na dziwki za normalne, to też sama to robię xD oczywiście, jestem codziennym gościem na garsonierze :D
@LetticeDeVries: Nie mam problemu to wiem, napisałem ci tylko z twojej perspektywy że to nie jest coś normalnego ( to przyzwolenie na #!$%@?) a tu wyraźnie przegięcie PAły przyznaj się ze poleciałaś z tym wyzwoleniem, są jakieś limity.
czy naprawdę myślisz, że jakaś kobieta przesiaduje na garsonierze


@LetticeDeVries: i czyta opinie o sobie

przecież dla ciebie seks grupowy jest normalny, a znajomość takiego portalu to też norma

Co jest u ciebie w godzinę i po ile się cenisz?
@lexico: Dobry relatywizm, oceniam go na 2/10 i zużyty woreczek foliowy po drożdżówce z serem w gratisie.

Twoja frustracja bankowo jest wynikiem osamotnienia. Może gdyby poza Tobą i mizoginią zmieścił się w pokoju ktoś jeszcze, można by próbować coś z tym zrobić. A tak to it's over dla lexico ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lexico: lata minęły, użytkownicy przyszli i odeszli, nawet wprowadzono nowy wykop. I wciąż po takim czasie nie brakuje smutnych frajerów, którzy próbują wzniecać piwniczne lincze. Serio koleś, weź zasięgnij jakiejś porady, bo gangbangi (gdy wszyscy biorący udział się zgadzają), są ok, ale takie stulejarskie ataki z dupy na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo ktoś ma czelność mieć inne zdanie, to jednak jakieś zaburzenie...