Wpis z mikrobloga

Nie przepadam za robieniem podwyższonych kompaktów lub przemienianie je w #suvy, ale to prosty trik na wzmocnienie słupków sprzedaży. Wyższa pozycja za kierownicą, modne nadwozie i świeży model przyciąga klientów.

#corollacross to przykład takiego patentu, a w hybrydzie spełnia wszystkie miejskie oczekiwania

Więcej o aucie -> KLIK

#motoryzacja #samochody #auta #motopodprad #toyota
stopaotestuje - Nie przepadam za robieniem podwyższonych kompaktów lub przemienianie ...

źródło: Toyota Corolla Cross 2023 (15)

Pobierz
  • 14
@stopaotestuje:

W aglomeracjach jednak, Toyota Corolla Cross odwdzięczy się niskim spalaniem. Płynna jazda pozwoli na zużycie okolic 5-6 litrów na 100 km.


o kurna, myślałem, że to mniej pali jako hybryda,
płynną jazdą w mieście takie spalanie można przecież zrobić 10-15 letnim dieslem,
Priusem taksówkowym ostatni jechałem po Warszawie i taksówkarz mi pokazał spalanie i było 3,7 litra a raczej w środku miasta to nie jest płynna jazda,
a to był
@SpalaczBenzyny: nie wiem jak duży wpływ na spalanie hybrydy ma waga i wysokość nadwozia, ale pracowałem kiedyś w wypożyczalni aut. Mieliśmy corolle kombi w hybrydzie, te najnowszej generacji, rocznik chyba 2019. Zrobiłem kiedyś trasę z centrum Bydgoszczy do centrum Gdańska, więc trochę po mieście, trasa ekspresówka i autostrada od grudziądza. Spalanie z całej trasy wyszło mi 6 litrów, a na autostradzie gnałem 140. 3,7 litra trochę mało wiarygodne na mój gust,
@SpalaczBenzyny
1. dziennikarze nie potrafią jeździć hybryda. aby spalała 4 litry trzeba nauczyć się nią jeździć

2. jaki diesel tej wielkości spali jeżdżąc po mieście w korkach 5-6 litrów?
@SpalaczBenzyny: Ja tylko dodam od siebie, że kiedyś dostałem auto zastępcze w postaci corolli hybrid 122km. Robiłem test maksymalnego spalania robiąc pełen gaz i pełen hamulec. Jazda w mieście ale ofc z typowymi prędkościami.

Nie mogłem przebić 8 litrów, a to było totalne pałowanie auta jak nigdy w życiu. Chylę czoło przed tą hybrydą. Normalne spalanie przy nieco dynamiczniejsze jeździe mi wychodziło około 5-5.5 litra. Jakbym jechał jak taksiarz to na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.