Wpis z mikrobloga

Mam zamiar ograć Fallouta 2 pierwszy raz i zastanawiam się czy przejście tej gry z Restoraction Project nie zepsuje mi wrażeń z gry, ktoś tu jest i może się w tym temacie wypowiedzieć? Chciałem wgrać tylko nieoficjalny patch Killapa, ale niestety nie ma spolszczenia tylko do patcha, jest do moda który już go zaweira :/
#fallout
  • 9
@Diasendi: najpierw zagraj Vanille z modami na wyższe rozdziałki (800x600 w 2023 no #!$%@?) i naprawiające błędy gry. Potem baw się w mody.

A jak cię nie interesuje Lore Fallouta to graj se z modami - to ty grasz i graj jak ci będzie przyjemność sprawiać
@Nooleus: Chciałem w vanillię i tylko dodać łatkę killapa naprawiającą bugi, no ale niestety spolszczenie obejmuje już wszystko, włącznie z Restoration Project :P. Taka ciekawostka, że gogowa wersja (i pewnie steamowa) ma już moda na wyższe rozdziałki. Jeszcze coś poszukam... zobaczymy.
@Diasendi: Wręcz przeciwnie. Jeśli F2 to tylko z RP! To jest po prostu vanilla, połatana, ze sporą ilością cut-contentu, usprawieniami i paroma nowymi miejscami, które były wspominane w dialogach postaci, wszystko jak najbardziej zgodne z lore. Naprawdę żadnych innych modów nie trzeba do tego, RP także zawiera patch. W instalatorze są też opcjonalne składniki, które warto dobie dodać, są to animacje, wygląd postaci, etc..
@dr_gorasul: Raczej nie będę kolejny raz grał w Fallouta 2, więc może i masz rację, że warto zagrać z RP. Chociaż ja osobiście bardzo lubię trzymać się kanonu. Z jakiegoś powodu wycięto te dodatkowe rzeczy. Boli mnie też to, że nie będę widział tej różnicy między vanillią, a dodatkowymi treściami.

A co do mojego problemu to go rozwiązałem. Wystarczy po prostu najpierw spolszczyć grę normalnie, potem unofficial patch od Killapa i
@Diasendi: nie słuchaj npctów tylko graj z RP bo to dokończona wersja F2, nie ma nawet z czym dyskutować bo nie ma sensownych argumentów żeby grać w samą vanille, tylko tak ta gra staje się kompletna. Przeszedłem te grę kilkadziesiąt razy (i dalej ogrywam mody) wiem co mówię
@Nooleus masz ty rozum i godność człowieka?