Wpis z mikrobloga

@NieBendePrasowac: mnie tylko zastanawia co w głowie mają typy, które mrugają na innych, którzy jadą w ciągu samochodów wyprzedzających. Chcą żeby podjechać bliżej poprzedzającego pojazdu i też na nich mrugać?
Linia przerywana ma 4m, przerwa między nimi 8m, długość samochodu z naczepą ok. 20m, szacowana odległość od poprzedniego pojazdu ok. 60-70 m, przy prędkości 120 km/h to tak min. jakiegokolwiek bezpieczeństwa
N.....y - @NieBendePrasowac: mnie tylko zastanawia co w głowie mają typy, które mruga...
@Notatnik-programisty: na podstawie tego filmiku widzę zasadę "prawy pas parzy" bo będę wyprzedzał za kilometr tira to zostaję na lewym. Na spokojnie kierowca mógłby zjechać po wyprzedzeniu tira na prawy, ale woli zwalniać i przyspieszać na lewym kiedy ma pusto przed sobą. najpierw przyhamował jak już mijał tira, a następnie przyspieszył, żeby nie zjechać na prawy "bo niby wyprzedza białego", żeby później zwolnić.

@dashcambandit: Jak irytuje Cię miganie kierowców za
@bsuuuh: bzdura - przed samochodem ciąg pojazdów, za również. Odległość od poprzedniego samochodu ok. 60 m. Jestem w ciągu wyprzedzających pojazdów, sam czekam aż inni dadzą się wyprzedzić bo też się spieszę, ale nie podjeżdżam do innych z przodu jak debil i nie mrugam światłami. Passat został daleko w tyle, gdy ci z przodu wyprzedzili tira i sam mogłem ich wyprzedzić.
Co do zwalniania i przyspieszania - patrz na odległość od