Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że albo zadanie jest idiotyczne, albo coś przekręciłeś. Tak czy wspak odpowiadając na twoje pytanie, jeśli normalna cena za litr to 52,027, to liczysz jaka jest cena za litr w promocji czyli 0,1 złotego podzielić przez 5,25 litra, wychodzi że jeden litr w promocji kosztuje 0,019047619047619 złotego, a więc discount to 1-0,019047619047619/52,027=0,999633889729417
  • Odpowiedz