Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja dwuletnia crush od jakiegoś czasu ma chłopaka, ale nie pokazuje go na instagramie. Wiem, że byli razem na Sycyli, bo w relacji widziałem jego kolano przy stoiku w knajpce. Ale na żadnej relacji nie było jego (tylko to kolano), nie wrzuciła ani jednego zdjęcia z tej Sycyli, zamiast tego 2 tygodnie później wrzuciła zdjęcia ze Szwajcarii jak była tam z koleżanką.
Jak myślicie:
a) Wstydzi się go przed znajomymi?
b) Nie jest go pewna i jeszcze nie chce go ujawniać?
c) Chroni go przed byłym, który ma na jej punkcie obsesję tak samo jak ja? (ona nie wie, że się w niej bujam)
d) Jest z nim byle być, ale nie chce go ujawniać, żeby nie odstraszyć potencjalnie lepszych facetów?
#przegryw #blackpill #redpill #pytanie #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim e) po prostu nie chce go publikować albo f) chłop nie wyraża zgody. to że ktoś jest aktywny na socialach nie znaczy, że będzie się dzielił każdym intymnym szczegółem.
@mirko_anonim: Mozliwa wiecej niz 1 poprawna odpowiedz:
1. To jest jest instagram a nie jego.
2. On sie nie zgadza na publikacje wizerunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Nie musi sie dowartosciowywac instagramem, bo czuje sie wystarczajaco dowartosciowana
✨️ Autor wpisu (OP):
@jxvbqw: @kasiknocheinmal: No ciekawe, tylko po powrocie z Sycylii nie wrzuciła ani jednego zdjęcia, nawet jak sama na nim jest, natomiast dodała zdjęcia ze Szwajcarii i relację z Austrii w której była z koleżanką w zeszłym roku. A Sycylia? A Sycylia tak jak by jej nigdy nie było...

po ch0j śledzisz laskę której pewnie nie zdobędziesz?


@Akinori456: jak powiedzieć: "nigdy nie byłem zakochany", bez