Wpis z mikrobloga

@uysy: Ten damski baaaardzo spodobałby się mojej różowej. Wole jej tego nie pokazywać :D
I cena całkiem przystępna jak na carbon. I niebieski też nieźle się prezentuje.
Zaczynam żałować że w zeszłym roku kupiłem canyona :D
@Wycu91: ja gdzieś tam z tyłu głowy myślę o RCR :>. Z NCR poczekam aż będzie dostępna wersja ze 105 albo Ultegrą mechaniczną.
@dybligliniaczek: co pare dni Van Rysel wrzuca (na insta) info o dostępności. Wszystkie nowe modele rowerow beda dostepne tylko online, nie bedzie ich fizycznie w sklepach (z tego co wiem).
Dla mnie faworytem zdecydowanie jest FCR, a ten fiolet to bajka. Mogę być spaczony przez Rose w takim samym kolorze xD

@Mr_Trabalski: Rose to ma ładny kolor aggro papaya. 99% decathlonowych to akurat takie by się wpasować w polskie realia szaroburej pogody bez jakiegoś polotu XD

Przydałoby się by więcej firm miało podejście takie jak Orbea ze swoim programem MyO gdzie można bez dodatkowych kosztów sobie wymalować frameset.
@uysy: Właśnie Tiagra jest zupełnie bez sensu. Dali by na 105 od razu to by mieli popyt x1000. Ten RCR wygląda świetnie, gdyby tylko dali zintegrowany kokpit () Chociaż zależy jaka cena będzie, bo jak zrobią okolice 25k to ciężko będzie mieli się przebić.
@Poemat Pewnie mała dostępność 105 na świat. Zgadzam się, że przy 105 byłby ogromny popyt - albo i nie, bo mają mało ram :).
Zintegrowany kokpit to tylko wizualny marketing. Więcej z tym problemów niż pożytku :P.
RCR w najtanszej opcji bedzie po 4200 EUR - sram rival axs, pomiar mocy, koła zipp 303
@Wycu91 a ja kupiłem w tym roku w marcu i jeszcze myślałem czy nie poczekać na VR ale nie wytrzymałem presji na nowy rower i wziąłem, a tu za 3k więcej mogłem mieć ultegre di2 zamiast 105 mechanicznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)