Wpis z mikrobloga

ubodlo to że wyzywałem by inni socjaliści też skończyli na śmietniku historii


@Pesa_elf czytaj: GŁOSOWALIŚMY NA KONSERWATYSTÓW, BO LGBT I LEWAKÓW MA DUPA BOLEĆ, A WYSZŁO JAK ZWYKLE, WIĘC TERAZ SIĘ ZWALI WSZYSTKO NA SOCJALISTÓW, TO NIE BYLI PRAWDZIWI KONSERWATYŚCI!

A później cyk i robicie powtórkę, tym razem Konfederacja w sojuszu z PiS, bo może rozwalicie Polskę do gołej ziemi, ale przynajmniej lewaków będzie dupa bolała, bekaaaaaa xD

Trzymajcie się na tym
@Pesa_elf: niektóre produkty są w cenie jakie są w drogiej Holandii, wiem bo mieszkam w NL a jestem na 2 tyg w PL i porównuję :D tylko nie jestem pewien czy zarobki są na podobnym Poziomie.
@Sisal: Jak chcesz żebym to zrobił taniej, to zrób to taniej ode mnie, skoro potrafisz xDD Sisal to debil chciałby zarabiać po 10 k i by batoniki były po 1 ziko. Na pewno te 10k osiągniesz w pakowni tych batonikow.
a co zrobiono z orlenem i jak nim sterują? Jak sterują Grupą energetyczną i jebią nas na marżach prądu. Ograniczenia wydobycia węgla i tworzenie gównotworów jak dystrybucja węgla to też nie uspolecznianie?


@Pesa_elf: przeczytaj sobie co to jest uspołecznienie. Jeśli właścicielem kapitału jest państwo to nie masz zadnego uspołecznienia tylko państwo odgrywa rolę kolejnego kapitalisty. Ty sobie zdefiniowałeś, że to co jest be to socjalizm i teraz uważasz, że jak ktoś
i ich #!$%@? rozdawnictwa i ubodlo to że wyzywałem by inni socjaliści też skończyli na śmietniku historii


@Pesa_elf: 1. nie masz pojęcia czym jest socjalizm
2. pokaż, które dane, którzy specjalisci mówią, że to 500+ i 13,14 emerytura spowodowały inflacje? Pewnie nawet nie wiesz, że 13 i 14 emerytura wynoszą tyle ile wcześniejsze waloryzacje, po prostu opakowano to w lepszy sposób na potrzeby kolejnych kampanii wyborczych