Wpis z mikrobloga

#eso #gry #pcmasterrace #fail #pc #elderscrollsonline

Pobierałem betę ESO od rana, gdzieś od 10 godziny. Całe 23 giga, szło jak krew z nosa średnio 100-200kb/s, mimo iż net mam 20mb. Instalator ostrzegał, że wymaga 30 giga na dysku, miałem wolne 45. 10 minut temu skończyło się pobierać, zaczeło się rozpakowywanie. kilka mb przed końcem wyskoczył błąd 'brak miejsca na dysku'. Myślę sobie spoko, pobrałem już pliki, przeniosę to i owo na inną partycję i wypakuję jeszcze raz.

Nope. Nie wiem co za jełop zaprojektował ten instalator. Z chwilą gdy kliknąłem OK na ekranie błędu 'za mało miejsca...' instalator ESO skasował wszystkie pliki jakie zdążył wypakować + pobrane pliki update'u. Gdy kliknąłem znowu na install powitał mnie ekran, że pozostało do pobrania 23giga, z prędkością 120kb/s

#esocwel #zenimaxcwel nie polecam xD Nawet nie próbuję ponownie tego gówna instalować. Ale PC Master takie cudowne. Granie na komputerze totalnie bezstresowe ;/

(_ )
  • 17
@yacolek: Oczywiście że #pcmasterrace - to że część użytkowników samochodów to debile to nie znaczy że lepiej #!$%@?ć na desce skateboardowej. Nie dośc że dużo gorszy środek transportu, to jeszcze w jej przypadku debile stanowią 99,99% użytkowników. To że skejt-debil kupi sobie #!$%@? samochód i jeszcze wleje złej benzyny i pomyli płyn chłodniczy z hamulcowym, to też nadal nie świadczy źle o samochodach ogólnie, tylko o inteligencji owego skejta.

A tak
@Grouplove: no wychodzi na to, że tak. Ale sam instalator mówił, że wymaga 30. + do urwy nędzy, nie musiało wszystkiego kasować... mogło skasować to co wypakowywało, ale zostawić pobrane pliki update'u. Widziałem, że miały formę archiwum zip, podzielonego na części....
@Shaki: nie rozumiem akurat co Twoje picie do konsolowców wnosi do tematu Miruś. Kolejny z urazem, bo mama nie pozwoliła konsoli kupić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam widocznie pecha. Ale i ktoś źle zaprojektował ten instalator. A ten tekst o skejtach to chyba od paru dni szykowałeś, żeby w końcu na mirko napisac. Czill :*
@onlajf: strasznie mi się nie chce. Ale normalne części serii bardzo lubiłem, byłem ciekaw co wymyślą do online. Zwlaszcza, że beta darmowa. Abonament miesięczny jak dla mnie za drogi. Ten błąd mnie zniechęcił do gry :p wróce dokończyć skyrima solo w to miejsce ;)
@yacolek: Nie napiszę, bo po krótkim tutorialu miałem jakiś problem i nie mogę przejść do nowej lokacji, a potem chyba jakaś przerwa w działaniu serwa była, więc w sumie mało pograłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yacolek: Beta trwa do poniedziałku. Raczej masz coś z internetem, mnie pobierało po 700kb/s (czyli max) a znajomym 25mB/s i 10mB/s więc ich maksymalna prędkością. Potrzeba chyba 30GB wolnego miejsca na pobranie plików a potem ich zainstalowanie(60GB razem). Po zainstalowaniu można przenosić wszystkie pliki i śmigają bez problemu.