Wpis z mikrobloga

@francoisinho: Cały trick polega na tym, że ci co się na ten program zrzucą nie mają pojęcia, że się zrzucą XD A najbardziej dołożą się ci co już mają kredyty - w długich i wysokich ratach.
  • Odpowiedz
@francoisinho: otóż to, kredyty BK2% są dla tych którzy czekali cierpliwie jak reszta stała w kolejce, dla tych drugich są wyższe stopy i przez to większa miniratka przez kolejne 20-30 lat xD
  • Odpowiedz
@mookie: Za 10 lat BK2%(realnie 4?) będzie w tej samej sytuacji co standardowy kredyciarz. Uważasz, że stopy będą wysokie przez 20 lat? Najlepiej końcowo wyjdzie bank. Mam nadzieję, że PiSuary pójdą po rozum do głowy i zablokują marżę, bo nie zdziwię się jak się okaże, że kredyt 2% to 5 a normalny 8.
  • Odpowiedz
  • 6
@struspedziwiart za 10 lat to kredyty bk2% będą pospłacane, a stoopkowicze bedą się bujać ze swoimi jeszcze drugie tyle, bo tak długo jak stopy będą wysoko to nie spłacają kapitału a same odsetki.
  • Odpowiedz
za 10 lat to kredyty bk2% będą pospłacane


@mookie: dlaczego ktoś miałby nadpłacać kredyt, który jest niższy niż inflacja? No i pierwsze słyszę, że wysokość stóp zmienia okres kredytowania XD
  • Odpowiedz
@mookie: tak jak kredyty zostały posplacane jak były na 3pp? : ) W to akurat nie wierzę, oczywiście będzie część takich co się zepna i spłaca ale to będzie tylko część. Nadal pozostaje kwestia marży, obecnie jest hiper niska 1.9 co daje już 3.9 a jakoś nie chce mi się wierzyć, że jak ludzie zaczną walić tłumnie to nie podniosą do 2.9 co da 4.9, choć mam nadzieję, że pisiory jakoś
  • Odpowiedz