Wpis z mikrobloga

  • 1
pokaż mnie kiedyś kolekcje swoich casio ( ͡º ͜ʖ͡º)


@fi9o: Część jakiś takich gorszych/tanszych już posprzedawałem. Ale w sumie zostało tego jeszcze trochę. Samych G mam 8 albo 9, z czego cztery kostki ;p. #!$%@? hobby.
@Del #!$%@? mówisz? właśnie mojego gw-b5600 przerabiam na gmw-b5000tva-1er. sam zegarek kupiłem tanio, koło 300PLN z bransoletą casio Ori od tego modelu alembrakuje tam że dwóch ogniw na moją rękę. kopertę zamienną i bransoletę już mam. szkiełko od gmw mam. przycisków na razie nie mam. zapytasz czy się opłacało? ani trochę ale jak wiesz hobby #!$%@? ( )
@fi9o: Przypomniałeś mi jednego mirka, co przerabiał kostkę na metal. Gość kupił bezel i bransoletę za prawie tyle, ile kosztował sam zegarek. Więc ten...
@Del: Nie no, ja lece na zamiennikach z ali ( ͡° ͜ʖ ͡°) zegarek kosztował mnie 300.
Bransoleta + bezel -> 350
szkielko -> 50
przyciski w przyszłości -> 80 :D

No ale do oryginału mi daleko cenowo.
Od oka może być niespecjalnie łatwo poznać. Ale biorąc w rękę od razu. Po wadze.

Wrzuce foto i zawaoł jak skończę ;)
Casio, które kosztowały 200 zł, to połowa to taki maks.


@Del: Mam dwa tanie Casio kosztujące 180 i 200 zł jako nowe oraz kwarc Festiny za 350 zł na sprzedaż. No tak liczę, że za połowe może je sprzedam, ale co zrobić skoro i tak mi tylko leżą, bo używam innych.
Dzięki za odpowiedź w każdym razie.