Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ślepy jesteś lebiego? Data jest na nagraniu. Do zdarzenia doszło dzisiaj w Makiejewce a konkretnie w Sowieckim rejonie.


@pelikan-z-wykopu-lvl99: Ukraińska propaganda nie takie fikołki robiła. Swego czasu uwielbiałem co kilka dni czytać jak Rosjanie ostrzeliwują elektrownie jądrową w Zaporożu. Elektrownie którą kontrolowali jak i na jej terenie robili bazę dla sprzętu wojskowego. Czyli ostrzeliwali własną elektrownie xD.
Tak bylo mordo. W ogóle tam nie bylo i nie ma Rosjan. Sami Ukraińcy i Ukrofile z Wykopu siedzą na elektrowni.


@Jaszczompx: Nie jesteś zbyt rozgarnięty umysłowo xD. Ja właśnie twierdze że w elektrowni byli Rosjanie. Podobnie jak na terenie całej elektrowni mieli bazę (tak twierdzili sami Ukraińcy). Ale śmiać mi się chce z Ukraińskiej propagandy która kilkukrotnie mówiła że Rosja ostrzeliwuje elektrownie w Zaporożu. Tą właśnie pod kontrolą Rosji xD.
@pelikan-z-wykopu-lvl99: a się kłócicie o pierdoły. Widać że to jakaś zabłąkana rakieta, jeszcze cholera wie której strony. Walneła w drogę na której nic nie było. Przypadkowo znaleźli się tam cywile. Ale już wszyscy dopisują teorie z dupy że Ukraińcy strzelają do cywili.

Serio aby wierzyć w takie fikołki to trzeba się urodzić w siewieropiździesku