Wpis z mikrobloga

@CzystaOdra: @IdillaMZ Wy wykopki, miernoty byście Muskowi gałę zrobili i jeszcze podziękowali. Obraliście sobie go na bożka, bo ma pieniążki i rakiety robią wziuuu.

cancellowany przez lewicę xD bogaty i mało zabawny frajer dojący frajerów; z osiągnięć jeszcze:
- dorobkiewicz od zera tak bardzo, że aż tatuś miał kopalnię kamieni szlachetnych (sam to potwierdził, Muskowi się zapomniało albo się wstydzi)
- self-made man, chyba że chodzi o dotacje rządowe, o których
@Bounty: już już, bo jak ktoś nie znosi #!$%@? od rzeczy to od razu konfederata.

Już nawet nie wiem czy to traktować jako próby obrażenia mnie czy pochwalenia. xD
@rolnik_wykopowy: Mi bycie samym sobą nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że moje podejście do własnego ego i postaci jest zdrowsze niż u Muska. W życiu bym się z typem nie chciał zamienić.

Za to najwidoczniej ty potrzebujesz takiego autorytetu?
@MrNeko: Naucz sie czytać ze zrozumieniem, Sthepen napisał, że Musk mógłby zabrać niebieski znaczek i przekazać jego wartość dla Ukrainy, ale to w sumie tylko 8$ i Musk mógłby dołożyć trochę więcej.

Więc tak, Musk zaorał typa, który ciągle wyciąga łapy po więcej i więcej i wyciera sobie mordę ukraina :)
@CzystaOdra: Nooo, a jak Musk niedawno pisał, że Krym jest rosyjski, Ukraina w dużej części prorosyjska, a wojnę trzeba zakończyć za wszelką cenę i jak najszybciej, to na co to cięta riposta była wykopki?
@CzystaOdra: King: Myślę, że pan Musk powinien przekazać mój znaczek przy nicku organizacji charytatywnej, to tylko 8 dolarów.
Musk: JA DAŁEM 100 MILIONÓW UKRAINIE ILE TY DAŁEŚ????

Wykopki: zaorane xD