Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: mi odpowiedzial poprawnie

PSI to skrót od anglojęzycznego terminu "pounds per square inch", co oznacza funty na cal kwadratowy. Ilość PSI w oponie rowerowej zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj opony, szerokość, ciężar rowerzysty i preferencje jeźdźca.


Zwykle, opony rowerowe szosowe mają ciśnienie pomiędzy 80-120 PSI, podczas gdy opony do jazdy miejskiej i trekkingowej mają niższe ciśnienie około 40-70 PSI. Opony do jazdy w trudnym terenie (MTB) mają jeszcze
Gorion103 - @bitcoholic: mi odpowiedzial poprawnie
PSI to skrót od anglojęzycznego te...

źródło: Screenshot_20230423_170241_Firefox

Pobierz
@megawatt: fanatycy tak twierdzą? Nie wydaje mi się, tzn na pewno nie ludzie, którzy cokolwiek o tym wiedzą. I nie, nie jest to tylko do wąskich zastosowań, dlaczego tak twierdzisz?
@Stalionnn: jest różnica między bazą danych a wektorową bazą danych. No i skoro to tylko zwykłe algorytmy to po co całe to trenowanie i reinforcement feedback i tony gpu potrzebne do tego? No i pytanie w końcu czym jest inteligencja, bo AGI poniekąd też będzie "tylko algorytmem", zgadza się?

Jeszcze raz podkreśle - glupia odpowiedź wynika z głupiego pytania, dlatego bawi mnie jak ludzie się chwalą tym jak głupie printy udało
Prawo i Sprawiedliwość (PiS) to polska partia polityczna, a nie jednostka miary ciśnienia w oponie rowerowej. Czy chciałbyś wiedzieć więcej na temat ciśnienia w oponach rowerowych?