Wpis z mikrobloga

medycyna ratunkowa


@HFL-przed-30: przynosiłbyś robotę do domu.
To jak pies, czy inny mundurowy.
Robota ciekawa, odpowiedzialna, ale obciąża.

Tinder nie dla ciebie, bardziej coś dla osób na poziomie i tam znajdziesz ogarnięte baby.
Ale sam też się ogarnij, bo desperacja ostro weszła.
przynosiłbyś robotę do domu.

To jak pies, czy inny mundurowy.

Robota ciekawa, odpowiedzialna, ale obciąża.


@lexico: W ogóle, wbrew pozorom nie jest źle. Zależy od miejsca, a ja uciekłem od tych chorych

Tinder nie dla ciebie, bardziej coś dla osób na poziomie i tam znajdziesz ogarnięte baby.

Ale sam też się ogarnij, bo desperacja ostro weszła.

Odpowiedz


@lexico: Trochę desperacja, ale w sumie zawsze mi się podobały milfy, a ona
Trochę desperacja, ale w sumie zawsze mi się podobały milfy, a ona mnie pociąga


@HFL-przed-30: "trochę"? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Milf to 35, a nie 46.

Szukaj na przeznaczeni, tam (trochę) mniejsza patola
pijesz już, czy jeszcze nie zacząłeś?


@analboss: W pracy siedzę. Dyżur do poniedziałku, ale spokój, #!$%@? w Fallouta 4. No i depresja minęła, alkohol to teraz na domówkach ze znajomymi, samemu chyba w tym roku jeszcze nie piłem.
: jestem starszy i 30+ to już milf :)


@lexico: Ja oceniam w relacji do swojego wieku. Młoda to 10 lat młodsza, stara to 10 lat starsza, w widełkach 3 lat to równolatka.
Przy czym byłem pół roku temu z laską 10 lat młodszą i nic specjalnego, sam zostawiłem szybko.

to jak stres rozładowujesz? Myślałem że 90% ratowników tak jak policjanci - walą gorzałę


@analboss: Nie jestem ratownikiem, tylko lekarzem.
@HFL-przed-30: polecam wyjazd za granicę, kierunek obojętny. Jak chcesz się przekonać jakie drewno jest w Polsce to wrzuć sobie na apce randkowej lokalizację w dowolnym kraju na zachodzie.

Napisz że jesteś lekarzem i jesteś z polski to zobaczysz jak duża różnica jest pomiędzy naszym a zachodnim rynkiem.

Jak jesteś zdesperowany to polecam wycieczkę do USA jest tam jakieś 25 mln samotnych kobiet w okolicy twojego wieku z gównianym ubezpieczeniem zdrowotnym więc