Wpis z mikrobloga

Pojechałem sobie nad jezioro, jakie widoki? Masa ludzi i zawsze przynajmniej w parach albo z dziećmi. Ja jedyny sam jak palec, z samochodów też wysiadali parami. Już wiem dlaczego przez 99% czasu wolnego nie wychodzę z domu oprócz wizyt w sklepie i gdy jest konieczność. Pospacerowałem 20 minut i wróciłem do domu, teraz depresja bedzie mnie trzymac do konca dnia. I to jest prawdziwy przegryw, kiedy nawet nie masz do kogo mordy otworzyc, do kogo zadzwonic
#samotnosc
#przegryw
  • 29
@abc-def: oczekujesz słów wsparcia w jednym z najbardziej toksycznych miejsc w internecie? Większość wpisów to troling, kolejne to dojechanie komukolwiek byleby dojechać.
Jak Tobie ulżyło tym wpisem to dobrze, tylko to nic nie zmienia i żeby zmienić swój stan musisz sam nad tym pracować. Jak i z kim nie wiem, ale ostatnie czego bym szukał to porad tutaj.
@picasssss1: slow wsparcia oczekuję tak, ale niczego więcej. Wiem, ze tutaj nikt mi nie udzieli porad ani nic takiego bo mnie nie zna, a trolli i innych takich na czarną się wrzuca co też robię. I tak mysle, ze slowa wsparcia tutaj maja wyzsza wartosc niz porady od jakiegos losowego psychologa (który nawet nie jest lekarzem) albo przez tzw. "telefon zaufania". Taka prawda, ze wszyscy którzy nami nie są, mają nas
Pojechałem sobie nad jezioro, jakie widoki? Masa ludzi i zawsze przynajmniej w parach albo z dziećmi. Ja jedyny sam jak palec, z samochodów też wysiadali parami. Już wiem dlaczego przez 99% czasu wolnego nie wychodzę z domu oprócz wizyt w sklepie i gdy jest konieczność. Pospacerowałem 20 minut i wróciłem do domu, teraz depresja bedzie mnie trzymac do konca dnia. I to jest prawdziwy przegryw, kiedy nawet nie masz do kogo mordy