Wpis z mikrobloga

Znalazłem na #badoo 19 letnia Ukrainkę dziewice z problemami psychicznymi. Chuda jak lubię. Rozmawiamy ze sobą od jakiegoś czasu, ogólnie ciężka jest w rozmowie, widać ze ma problemy ze sobą, ale jednak do mnie wypisuje i jest otwarta na spotkania. Jezu, jeśli mam taką na wyjście z przegrywu sobie wziąć, to chyba byłbym najszczęśliwszym przegrywem na ziemi. Oczywiście nie do związku ale na przygodę.

Ale znając moje szczęście, pewnie znowu jakieś gówno wyjdzie.

Wczoraj przed snem tez #tinder założyłem i mam 8 par, napisałem do każdej. Zobaczymy ile typiar odpowie.

Jestem w tak gownianej sytuacji, ze cieszę się nawet z tego, ze mam z kim pisać… A dużo tego nie ma.
  • 16
@marcus777: nawet jak napiszą pierwsze to i tak oczekują, że Ty będziesz prowadzić rozmowę za rączkę bo one nie mają nic do powiedzenia, zabawiaj ją to może się spotkam z tobą
@drylu09: ostatnio w sumie miałem jedna która napisała sama, była ok i nawet wziąłem ja na instagram. Po chwili przyznala się ze wystalkowala mi insta już wcześniej, a później tak #!$%@?.ło czerwonymi flagami ze ją zblokowałem