Wpis z mikrobloga

Która restauracja we Wrocławiu można uznać za najlepsza? Chodzi mi z tej wyższej polki cenowej.

Na myśl mi przychodzi "IDA Kuchnia i Wino", "Młoda Polska", "Craft" i "Marina"
Macie jeszcze jakieś inne pomysły?

#wroclaw
  • 12
@TDDwBashu: A to żeby restauracja była dobra musi być z wyższej półki cenowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Część z tych drogich restauracji to naprawdę jak się pójdzie nie okazuje się jakaś wybitna. Ja np. nie rozumiem tego jarania się Młodą Polską. Byłem dwa razy i uważam, że to nie było bóg wie jakie doznanie. Znacznie lepiej pamiętam wizyty w Nafta Neo Bistro (dawno nie byłem, nie wiem
Ja mam to samo odczucie co @crespo: @Darth_Gohan Młoda Polska to nic specjalnego. Ok wybór win mają duży i kelnerów, którzy bajerują laski znajomości szczepów skąd pochodzą. Co do samego jedzenie, to byłem tam 3 razy, 2 razy służbowo i raz z dziewczyną i to był ten ostatni raz. Bo za bardzo średni obiad cena nie była współadekwatna do odczuć. Może i tatar był ok, ale dupy nie urwało, a dania
  • 0
@Darth_Gohan: Dzięki :) Chce iść z zona na rocznice, wiec o ile wiem, ze nie musi być drogo, aby było dobrze - to jednak chcemy iść tam, gdzie zazwyczaj z córka nie chodzimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)