Wpis z mikrobloga

@Griffith: dobrze że mówisz miras SZYBKO TRZEBA SPRZEDAWAĆ PÓKI GRY TRZYMAJĄ CENE BO JAK WYJDZIE NOWY SWITCH TO ZA ZELDE ZAMIAST 200ZŁ DOSTANIESZ 50ZŁ I TO CIEZKO BEDZIE SPRZEDAC
  • Odpowiedz
BO JAK WYJDZIE NOWY SWITCH TO ZA ZELDE ZAMIAST 200ZŁ DOSTANIESZ 50ZŁ I TO CIEZKO BEDZIE SPRZEDAC


@LZBNZ: co to za zupełnie przestrzelona ironia?
  • Odpowiedz
@Griffith: a skund masz tu informacje

a wiesz moze czy nowy switch bedzie miałwsteczna kompatybilnosc??????????? bo na tym mi najbardziej zalezy inaczej #nie KUPIE nowego
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ: informacje na temat soc switcha 2 sa z wykradzionych danych nvidii. Tak naprawde nie wiadomo tylko jakie bedzie taktowanie zegarów i ilosc ram.
  • Odpowiedz
@Griffith: ja myślę że jest ogromny powód

wszystkie gry mogą sprzedać jeszcze raz podwajając hajsiwo XD

Np. sporo osób ma nakupowane jakieś gówno gierki z eshopu za 20-50zł ale nigdy w nie nie grało bo nie ma czasu. Po otrzymaniu nowej konsoli do ręki znów kupi te gry bo zrobią SUPER PROMO Z 200ZŁ NA 30 i wszyscy ponownie kupią "może kiedyś ogram ale sie opłaca"

No i oczywiście Zelda Breath
  • Odpowiedz
@Griffith: Nie no, za wcześnie imo. Ja obstawiam najwcześniej marzec 2024, w rocznicę premiery switcha, ewentualnie standardowo pod koniec roku, ale 2024. Jakby switch 2 miał wyjść jeszcze w tym roku to mielibyśmy dużo więcej przecieków, a może i oficjalne info od nintendo
  • Odpowiedz
  • 0
@zjadlbym_kebaba: marzec to jest dziwny miesiac na premiere konsoli i zrobili to w przypadku switcha tylko z powodów opoznien. Nie wyobrazam sobie, zeby zapowiedzieli konsole przed koncem roku, a wypuscili dopiero w q1, bo na swieta spadlaby im sprzedaz switcha 1. Nie jest za wczesnie, konsola jest juz w 7 roku zycia, a soc jest juz gotowy i zostal przetestowany w 2022. Jedno jest pewne - coś sie dzieje, bo druga
  • Odpowiedz
@Griffith: Niech jeszcze trochę poklepią, to wskoczą na 1 miejsce najlepiej się sprzedającej konsoli.
Póki co Switch jest:
1. PS2 - 155 mln
2. Nintendo DS - 154 mln
3. Nintendo Switch - 122 mln

Jak dla mnie to mogliby na koniec wypuścić jeszcze jakiegoś kieszonkowego Switcha Micro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - @Griffith: Niech jeszcze trochę poklepią, to wskoczą na 1 miejsce najlepi...

źródło: nintendo-switch-lite-t

Pobierz
  • Odpowiedz