Wpis z mikrobloga

#zalesie #madki #bekazpodludzi
#!$%@? ale niektóre madki są przytrzymane.
Stoję w kolejce a przede mną jakaś matka z 2-3 rocznym dzieckiem.

I cały czas mówi do dziecka Amelko bądź grzeczna, bo jak nie to ten pan cie zabierze (i pokazuje na mnie palcem)
Jakby to było raz to okej.

Ale #!$%@? to było z 10 razy, dziecko na mnie patrzy i strach już ma w oczach.

I w końcu znowu "bądź grzeczna bo zaraz ten pan cie zabierze"

No i nie wytrzymałem i mówię do baby "czy pani jest zdrowa psychicznie, stoję za panią a pani cały czas straszy mną swoje dziecko. Może nie jestem najprzystojniejszy i nie wyglądam jak książę na białym koniu ale bez jaj, co to w ogóle za praktyka"

A ona mi odpowiada, że tak się robi.

No i znowu Amelko bądź grzeczna, bo widzisz że pan chce cie zabrać

No i mówię do niej Amelko masz bardzo głupią mamę, nigdy w życiu bym cię nie zabrał i nie zrobił ci krzywdy.
  • 43
@kodecss: Miałem tak kiedyś w Auchan w kolejce do kasy. Przykucnąłem, spojrzałem na dzieciaka i powiedziałem "jestem grabarzem i zakopię cię na cmentarzu gówniarzu" ale była ku...rwa imba XD
@kodecss: @kodecss
Sytuacja sprzed 2h. Jestem z dziewczyna na pizzy i za parkanem jest monopol. Coś tam se typy piją gadają a z nimi kobieta z wózkiem. I ta baba do dziecka, które jak to dziecko biega sobie bo nikt się nim nie zajmuje, co chwile coś krzyczy. Po czym dziecko wybiega na drogę rowerową i prawie wjeżdża w nie rower. Madka oraz chłop spod monopolki krzyczą do gowniaka:
-Uważaj! Ważaj!