Wpis z mikrobloga

Warto wymieniać baterię w #oneplus6 czy lepiej kupić nowy telefon? Ma jakieś 4 lata. Bateria trzyma 3-4 godziny przy częstym użytkowaniu, a ciągłe ładowanie lub chodzenie z powerbankiem jest męczące

Funkcjonalnie nowego telefonu nie potrzebuję, więc szkoda mi kwitu na nową komórkę

#oneplus
  • 12
@SHEAD fakt. sprawdź optymalizację. może trzeba najpierw spróbować reset zrobić do ustawień fabrycznych ?
ogarnij na YT jak się robi wymianę baterii. i czy zrobisz sobie to sam. z bateriami jest też ten problem , że na rynku pełno starych baterii sprzedawanych jako nowe. sam się tak parę razy wladowalem. musi być z dobrego źródła. nowy flagowiec to jakieś 4 5 tys. średniak w miarę dobry to 2 3. baterie masz za
  • 0
@Kaolin28 działa, jedyny minus to słaba bateria i od kilku dni przestał mi działać przycisk "power" (muszę mieć telefon ciągle włączony), nie wciska się. już zacząłem się rozglądać za nowym. op11 trochę poza moim budżetem jednak :/
Robi za zapasowy bo rozwaliłem wyświetlacz. Jak ci się lekko odklei ze starości to szybko idź go przyklej bo zaraz uszkodzi się taśma od ekranu i będzie po ptakach.