Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: komentowanie na nocnej, klasyka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Thx za wyłapanie.

@Arbuzlele tym razem już poprawnie: mogłabyś po zawieszeniu zrobić posta jak to ogarnęłaś krok po kroku. Reddit jest zawalony różnymi patentami ze styropianem, sklejką, klejem kontaktowym i innymi. Fajnie byłoby wiedzieć jak Ty się z tym uporałaś. Tym bardziej że sam chętnie bym takie ułożył i zawiesił.
@StanMarsh93: w listopadzie tamtego roku ,skończyłem układać takie a trwało to 3 lata, bo układałem tylko wieczorami w jesienne i zimowe dni :D ma się tą cierpliwość :D ale cel osiągnięty :D
@purrminator puzzle planuje wsadzić do ramy a tył dokleić do czegoś. jeszcze muszę się zastanowić bo antyrama np kilkukrotnie przewyższy cenę samych puzzli. oprawienie tego będzie prawdziwym wyzwaniem ale jak coś się uda to na 100 procent opowiem o tym tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Arbuzlele: pamiętam jak kiedyś jakiś miras dawał info do polskiej firmy która 3-metrowe antyramy faktycznie miała w ofercie ale cen nie pamiętam, bardzo możliwe że niemałe. Na Reddicie widziałem jak typ puzzle 18000 kleił do warstwy styropianu a styropian jeszcze do jakiejś sklejki czy co to tam było. Wyzwanie niemałe bo same puzzle z 7kg ważą, do tego rama, sklejka i nagle trzeba 10+kg zawiesić tak żeby samo nie spadło, ciężki