Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
tldr: parzycie się z innymi będąc w długoletnich związkach czy małżeństwach, ale tak za swoją zgodą? jakieś trójkąty i inne przygody?
W skrócie: jestem z dziewczyną od szkoły średniej, blisko 11 lat. Byłem jej pierwszą a ona moją. Przy mnie zjechała w szkole z 70 do 50 paru i ogólnie zrobiła się atrakcyjniejsza. Ja też przy niej z wiekiem zmężniałem.
Ogólnie seks zawsze był fajny, ja jestem dominującym a ona mocno uległa, więc było zawsze co robić a ona oporów nie miała. Podczas pierwszego loda sama połknęła, to się nazywa miłość na całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo, że już się nie pukamy tyle co kiedyś (chociaż dalej seks jest fajny), a mi też już trochę ciąży to, że w życiu nie dymałem innej laski (tak, każdy facet by miał takie rozkminy, nie łudźcie się dziewczyny xD). Powodzenie jako tako mam, nie miałbym problemu ogarnąć fajnej dupy do ruchania. Trochę łobuz bad boy here, wzrost odpowiedni, sylwetka i #!$%@? też, dziarki, ryja też brzydkiego nie mam, tylko jestem łysy ale to z wyboru xD

Tylko, że nigdy jej nie zdradziłem i nie zamierzam, to kobieta którą kocham, ma swoje wady ale wiem, że ona też mnie pokochała w momencie kiedy wcale nie byłem najatrakcyjniejszy, gdyby nie ona to pewnie bym już dawno odsiadywał jakiś wyrok. W chwilach kryzysowych zawsze mogę na nią liczyć jak na najlepszego przyjaciela. Ona też nigdy nie dała mi minimalnych powodów do zazdrości. Po prostu to jest kochana kobieta.

I teraz szkopuł jest taki - porozmawiałem z nią szczerze o tym, kiedyś już przebąkiwałem, ale teraz jej wyłożyłem kawa na ławę, że chciałbym poruchać zwyczajnie inne laski, póki jesteśmy młodzi i bezdzietni. Ona podobno nie odczuwa takiej potrzeby w drugą stronę, chociaż jak przebąkiwałem kiedyś podczas seksu o trójkącie 2m1k to bardzo ją to jarało (tak zwyrol here i się tego nie wstydzę, jestem fair i też bym się na taki układ zgodził).
Doszedłem do wniosku, że najbardziej fair byłoby zorganizować trójkąt z drugą laską. Problem taki, że moja się wstydzi, jest zakompleksiona, ma jakieś obawy, że mogłoby jej to poryć głowę. Niezrozumiałe, bo wygląda lepiej niż 80% lasek na ulicy. I wychodzi na to, że wolałaby żebym jak potrzebuję, to ustawił się z inną na seks niż spróbować trójkąta z inną kobietą xD
Może też powodem jest to, że mówi, że jest 100% hetero i po prostu inne kobiety jej nie pociągają.
Jak to ugryźć? Jest sens ją próbować namawiać? Czy odpuścić bo poryje biedaczce głowę? Nawet jej mówiłem, że może spróbować solo z drugą laską, beze mnie żeby nie odczuwała zazdrości. Ale chyba faktycznie ją taka wizja w ogóle nie kręci. Szkoda, bo moje małe marzenie to mieć zrobioną laskę przez nią i drugą dupę.

I jeszcze jedna sprawa - mam fazę na dziki seks z jakąś małolatkom na 3mmc. #narkotykizawszespoko
Mojej nie podam tego gówna, bo już kiedyś parę razy jedliśmy piguły i zwały u niej to był koszmar. Nie chcę jej faszerować gównem, ma kruchą psychikę. Nawet jointów ze mną nie pali bo ma schizy.

Co byście zrobili na moim miejscu? Poruchać sobie, spełnić fantazje a potem w ramach rekompensaty zaproponować trójkąt z drugim facetem? Nie chce żeby była pokrzywdzona tym, że ma chłopa niewyżytego dewianta, a sama nawet nie widziała innego siura na oczy. Mi to głowy nie poryje, a nawet z wiekiem zaczyna mnie to kręcić, chyba taki lekki cuckold xD
#seks #zwiazki #rozowepaski #tinder #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 42
@mirko_anonim: To jest normalna sytuacja "ciekawość", jeżeli przed związkiem nie mieliście innych partnerów to zdrada pojawi się prędzej czy później. Nic się nie bój ona też kiedyś będzie chciała spróbować innego k....a.
@mirko_anonim: Po przeczytaniu wszystkich postów maluje się taki obraz sytuacji: masz atrakcyjną, ogarniętą laskę, która ciągnie Cię do góry (vide tekst o więzieniu), a Ty podsuwasz jej narkotyki, do których chyba wybitnie jej nie ciągnie i dodatkowo teraz chcesz zafundować rycie bani, mimo że jasno Ci powiedziała, że nie odpowiada jej patrzenie na to jak obracasz inną pannę. Tłumaczysz sobie, że jesteś lepszy, bo nie zdradzasz jej na boku i robisz