Wpis z mikrobloga

@Instynkt: Przecież to jest klasyk, w psychologii. Jeśli jak to wykopki zawsze się śmieją nie przepracowała tej traumy, a jak widać ją to męczy skoro nigdy nie wybaczy ojcu że ich zostawił. Kopiuje cechy ojca, albo inaczej tak ma zakodowane i tak się obawia że mąż ją zostawi jak ojciec zostawił jej matkę, nie chce być sama przeżywać tego jeszcze raz i broniąc się szuka inne ( zastępczego partnera) przez co
Mimo że jej mąż w tym przypadku Robercik nic takiego nie planuje ani nie planował.


@lentilek: To prawda. Rozmawiałem dosłownie 15 minut temu z Robertem i powiedział mi że bardzo cierpi w obecnej sytuacji. ale nadal nie zamierza jej zdradzić. Zwierzył mi się też, że ma już przygotowane papiery rozwodowe i czeka tylko na moment jak Alvaro włoży k0tasa między drzwi ich sypialni, żeby mieć dowody i nie stracić majątku
Zwierzył mi się też, że ma już przygotowane papiery rozwodowe i czeka tylko na moment jak Alvaro włoży k0tasa między drzwi ich sypialni, żeby mieć dowody i nie stracić majątku


@PonuryBatyskaf: Też z nim rozmawiałem i mówił że jak z Anką nie wyjdzie to zawsze jest jeszcze Iga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lentilek: No nie wiem jakieś psychologie, filozofie, a prawda pewno taka, że p0lka chce Alvaro. Weź przeciętnej Polce powiedz, że ma szanse na takiego południowego Chada to rzuci swojego beciaka i dzieciaki w trymiga. To nie znaczy, że zaraz będzie się rozwodzić, po prostu może poskacze sobie z(ewentualnie na) Alvaro.
@lentilek: ziomek, dziekuje. Nawet nie wiesz, jak potrzebowałem to przeczytać.

Śmieszki smieszkami, ale ja dosłownie miałem taką sytuację. W mojej naiwnej głowie myślałem, że wzór będzie szedł w drugą stronę. Że widziała to cierpienie, to przecież nie będzie chciała go zadać. Taki #!$%@?.

Więc siedzę od kilku tygodni i zachodzę w głowę, żeby to jakoś poukładać. Twój wpis pomógł.